RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Karısının Aldattığını Görmek

Rüyada Karısının Aldattığını Görmek

Rüyada karısının aldattığını görmek, yaşayacağınız birtakım ailevi problemlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi, eşi ile birtakım sorunlar yaşar ve bu sorunların nedeni genellikle evin dışından bir kimsedir. Rüyasında karısının kendisini en yakın arkadaşı ile aldattığını görmek, eşinden gelecek bir musibete, onun büyük bir günah işlemesine veya doğru yoldan ayrılmasına yorumlanır. Rüyada karısını aldatmak da, dünya hayatında hileye başvuran, işlerini halletmek için diama yalan söyleyen, insanları kandırmaktan çekinmeyen bir adamın göstergesidir. Rüyada karısının kendisini tanımadığı birisi ile aldattığını gören eşi ile arasındaki tüm sorunları halleder. Çünkü bu rüya bazı tabircilere göre tam tersine işaret eder. Yani aile huzuru ve mutluluğu artar.

İçindekiler

Rüyada Aldatmak

Aldatmakla ilgili rüyalar genellikle hayra yorumlanmaz. Hadiste “Bizi aldatan bizden değildir.” denmektedir. Bu nedenle aldatmakla ilgili rüya gören kişi, dine muhalefet edecek davranışlarda bulunur. Bu rüya günah işleme, hatalar yapma, dünyevi hayatın gösterişinden etkilenerek maneviyatı tamamen bir tarafa itme anlamlarına da gelmektedir. Rüyada kim olursa olsun aldatan kişi, iyi yolda değildir. Bu rüya dikkatli olmanız gerektiğini gösterir. Zira size kendinize çeki düzen vermeniz için yapılan bir uyarıdır.

Rüyada Aldatılmak

Rüyasında herhangi birisinin aldatmasına maruz kalan kişi dünya hayatında mağdur olur. Bu rüya iyi niyeti yüzünden insanların kandırmacalarına maruz kalan ve bu saf niyeti daima kullanılan bir adama işaret eder. Rüyasında iş hayatında aldatıldığını gören kimsenin arkasında bazı hileler yapılır ve zarar etmesi sağlanır.

Rüyada Karısının Aldattığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle iç dünyanızdaki endişe ve korkularınızın bir yansımasıdır. Gerçek hayatında eşini kıskanan, ondan ayrılmaktan korkan veya kendisini aldatmasından endişe duyan kişiler böyle rüyalar görebilmektedirler. Aslında bu rüya size bilinç altınızın yaptığı bir oyundur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Karısının Aldattığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020