RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada kilo aldığını görmek, genellikle zenginliğe ve ferahlığa işarettir. Aldığınız kilo ne kadar fazla ise elinize o kadar çok mal geçer. Rüyasında aldığı kilolar yüzünden yürüyemediğini gören kişi, günah işler veya bu rüya çekeceğiniz bir sıkıntının işaretidir. Kilo aldığınızı ama bu durumun sizin yaşamınızı etkilemediğini görmeniz ise menfaat elde etmeye, kişinin durumunun düzelmesine, beklentilerine kavuşmasına yorumlanır. Rüyada kilo veremediğini görmek, bazı zorluklarla karşılaşacağınıza, başınıza gelecek bir belaya ve musibete işarettir. Rüyada az kilo almak az mala, çok kilo almak ise çok paraya ve mülke delalet eder. Rüyasında hiç olmadığı kadar kendisini şişman gören kimse, çevresinin takdirini ve saygısını kazanır. Böyle bir rüya aynı zamanda kişisel başarılara da işaret etmektedir.

İçindekiler

Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak, din ve manevi anlamda yüceliğe, izzet ve şerefe ve kişinin dünya nimetlerini tatmasına işarettir. Rüyasında kendisinin şişmanladığını gören bahsi geçen özelliklere sahip olur. Tanıdığı birisinin şişmanladığını görmek ise bu özelliklerin o kimseye ait olması anlamına gelmektedir. Rüyada kendisini olduğundan daha şişman gören kişi, hastalıktan sonra sağlığa kavuşur. Bu rüya aynı zamanda kendinizi fazla yorduğunuzun ve bu nedenle sağlık problemleri yaşayabileceğinizin habercisidir.

Rüyada Şişmanlık Görmek

Rüyada görülen şişmanlık, zenginlik, servet, şan ve şöhret, mirasa konma ve maddi açıdan ferahlama anlamlarına gelebildiği gibi; üzerinize yüklenecek ağır bir yüke ve zahmete de işaret edebilmektedir. Rüyada kilo alımı ve buna bağlı olarak ortaya çıkan şişmanlık dünyevi zevklerine, dünya ile ilgili hadiselere, mal ve mülkte artışa da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kilo Aldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kilo alımı, kişinin kendisini algılama şeklini ortaya koyar. Böyle bir rüyayı genellikle kilo takıntısı olan veya daima güzel ve bakımlı görünmeyi amaçlayan kişiler görmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kilo Aldığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020