RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Klavye Görmek

Rüyada Klavye Görmek

Rüyada klavye görmek, mesleki açıdan kişinin basın yayın sektöründe görev alacağını yahut yazar olacağını, kitaplarıyla ünlü bir hayatı olacağını bildirir. Genellikle iyi bir kariyerin habercisi olan rüya, verilen sözlerin tutulacağını, rüya sahibinin kişilik özelliklerindeki olumlu yanlar yüzünden sürekli takdir göreceğini işaret eder. Klavye gören kimseler kendi işlerinin patronu olurlar ve kimseden emir almazlar. İyi bir gelire sahip olan rüya sahibinin her an yeni arkadaşlıklar edineceğini, sosyal yaşantısında güzel ilişkiler kuracağını ve hayatında keyfini kaçıracak kötü veya olumsuz bir durumun söz konusu olmayacağını da bildirir. Ticaret hayatında olan kimselerin borçlarının ödenmesi sonrasında yaptıkları işi biraz daha geliştireceklerini, ticaret yapmayanların siyasetle içli dışlı olacaklarını ve hatta ilerleyen zamanlarda bir partide önemli görevler üstleneceklerini de işaret eder. Klavye gören kimseler devlet işinde çalışır ya da resmi kurumların açtıkları sınavlarda üstün bir başarı göstererek çok iyi bir geleceğe sahip olurlar.

İçindekiler

Rüyada Klavye Almak

Makam ve ün sahibi olmak, yapılan işte yahut üzerinde çalışılan projede sıkıntıların veya aksiliklerin ortadan kalkacağını, kişinin tek başına tüm pürüzleri yok ederek çevresindekilerin hayranlığını uyandıracak bir performans göstereceğini delalet eder. Klavye almak duygusal hayatın ikinci plana atılacağı bir dönemi de simgelediği gibi, kişinin işe ayırdığı zamanın yoğunluğu yüzünden sağlığını da ihmal etme noktasına geldiğini haber verir.

Rüyada Klavye Kırmak

Hayra yorulmaz ve maddi bir batağın işaretçisidir. Rüya sahibinin borçlanacağını veya çok fazla sorumluluk alıp, onları yerine getirmemekten ötürü iş kaybına uğrayacağını, çevresinin itimadını kaybedeceği gibi, borçlarını da zamanında ödeyememesi yüzünden kötü günlerin kapıda olduğunu işaret eder. Çıkılacak bir yolculuğun yahut yapılan bir planın bozulacağını, ortaklarla sorunlar çıkacağını da bildirir.

Rüyada Klavye Görmenin Psikolojik Yorumu

Genel olarak rüya sahibinin kafasının aşırı karışık olduğunu, zihin yorgunluğu nedeniyle iyi uyuyamadığını, en ufak ayrıntıları dahi kendisine dert edip kafaya taktığını işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Klavye Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020