RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Korumak

Rüyada Korumak

Rüyada korumak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin hayatında köklü, olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına bu sayede hayatının tümden değişeceğine tabir edilir. Kişi, içinde bulunduğu şartlardan çok memnun olacak ve onlardan razı gelecek demektir. Tatmin ve memnun edecek bir konuma gelmeye, emeklerinin karşılığını almaya, amaçlarını ve hayallerini gerçekleştirmeye, başarının sırrını çözmeye ve mutlu olmaya rivayet edilir.

İçindekiler

Rüyada Birini Korumak

Rüyada birini korumak da aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında yüz güldürecek ve gurur kaynağı olacak zaferlerin elde edileceğine, rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına, hidayete ermeyi de başaracağına delalet eder.

Rüyada Korunmak

Rüyada korunmak, sıkıntılı ve zor günleri geride bırakmaya, çarelere kavuşmaya, engelleri aşmaya ve kurtuluşa kavuşmaya tabir edilir. Sebat etmek, inanmak ve çok çalışmak sayesinde hem huzuru hem de zenginliği yakalamaya alamet eder.

Rüyada Biri Tarafından Korunmak

Rüyada biri tarafından korunmak, ne yazık ki uğursuzluk yaşamak şeklinde ifade edilir ve rüya sahibinin çok talihsiz bir olay yaşayıp, yıkılacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok güvendiği birinin iftirasına uğrayacağına işaret eder. Kişinin adını kirletmeye çalışan bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Biri Tarafından Kurtarılmak

Rüyada biri tarafından kurtarılmak, rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlara işaret eder. Kişi, kazalardan ve belalardan korunmak için bazı önlemler almak zorunda kalacağı olaylarla burun buruna gelecek demektir. Allah’ın izniyle bu durumdan kurtulmayı başarmaya rivayet edilir.

Rüyada Yardım Etmek

Bir kişi, rüyasında birine yardım ettiğini görürse o kişi, makam sahibi olur ve çevresinde kendisine hizmet eden insanların sayısı çoğalır diye yorumlanır. İzzet ve şeref sahibi olmaya, saygı görmeye, takdir edilmeye, sayılmaya ve sevilmeye işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Korumak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020