RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Krem Sürmek

Rüyada Krem Sürmek

Rüyada krem sürmek, yaşayacağınız zor anlarda sevdiklerinizden yardım göreceğinize, onları desteğini alacağınıza ya da rüyayı gören kişinin insanlara faydalı olacağına, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına yorulabilir. Rüyasında yüzüne ve ellerine krem süren kişi iyi huyu ve sevecenliği ile tüm insanların takdirini ve sevgisini kazanır. Bazen de bu rüya, sır saklamaya, insanların dertlerini dinleyen ve onlara yardım eden kişilere yorulur. Kremi başkasına sürüyorsanız, bu rüya sürdüğünüz kişiden elinize geçecek paradır.

İçindekiler

Rüyada Beyaz Krem Görmek

Rüyada beyaz krem görmek, saflığa, temizliğe; kişinin ahlaki anlamda güzel bir mertebede olduğuna; dini anlamda yücelmeye, mertebenin yükselmesine, ibadetleri zamanında ve tam yapmaya, sıkıntıların son bulmasına işarettir. Beyaz kremi tenine süren kişi, huzurlu ve güzel bir yaşam sürer. Rüyada görülen yeşil krem ise takva ve ahireti hatırlamadır. Yeşil bir krem süren Allah yoluna girer ve O’nun dışındaki her şeyi terk eder.

Rüyada El Kremi Görmek

Rüyada el kremi görmek, helal yoldan kazancı ve para kazanmayı ifade eder. Böyle bir rüya gören kişi, ekmeğini sıkıntılı veya sıkıntısız ama helal olarak kazanır. Bu rüya her tülü meşakkatlerin bitip rahatlaya ve iş hayatında başarılı olup terfi etmeye işarettir. Rüyasında kremi eline süren kişiye miras yoluyla yüklü bir miktarda para gelir veya ganimet bulur. Fakat kazanılan tüm paralar hayırlı ve güzel yollardandır.

Rüyada Ayağına Krem Sürdüğünü Görmek

Rüyada ayağına krem süren kişi, hayırlı ve güzel bir yolculuğa çıkar. Bu rüya iş gezintisine, sağlıkla bir şehirden başka bir şehire gidip gelmeye, gurbette kalmaya ve orada yerleşmeye, bazı hastalıklara tutulmaya ama sonunda şifa bulmaya, yolcular için eve dönüp ailesiyle kavuşmaya, sağlıklı ve zinde olmaya koşmaya veya yürümeye işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Krem Sürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020