RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Küçük Fare Görmek

Rüyada Küçük Fare Görmek

Rüyada küçük fare görmek, kendisinden kötülük beklenen, ahlaksız ve insanlara zarar veren bir kişiye işarettir. Bu rüyayı gören kişi bahsedilen vasıflara sahip bir kadın veya adamla karşılaşır. Bu rüya toplum içinde fesat çıkaran, birlik ve beraberliği bozan bir adamdır. Rüyadaki küçük fare insanlara sürekli kötü düşünen fakat zarar vermeye muktedir olamayan kötü niyetli zayıf bir düşmandır.

İçindekiler

Rüyada Fare Görmek

Rüyada görülen far kötülük, günah ve fesat bir adama yorulur. Bu tarz bir rüya görenin kendisine haset eden kötü bir düşmanı vardır. Bu düşman rüya sahibine zarar vermek için fırsat kollar ve onun arkasından işler çevirir. Rüyada fare yavrusu dedikoducu, karakteri zayıf bir kadındır. Rüyasında fare yavrusunun yatağına girdiğini gören böyle bir kadınla evlenir veya bu rüya akrabalardan çıkacak hilekâr bir kimsedir. Rüyada çokça fare görmek zenginleşmeye ve mal sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Fare İle Oynamak

Rüyasında fare ile oynayan kişi dünyaya yönelerek ahreti unutur. Bu rüya kişinin doğru yoldan sapmasına kulluk derecesinin düşmesine, sıkıntıya girmesine, bazı hatalar yaparak yanlış insanlarla arkadaş olmasına yorulur.

Rüyada Fare Tutmak

Rüyasında fare tutan kişi dıştan iyi, ahlaklı ve güzel huylu görünen; fakat gerçekten kötü kalpli ve fesat ehli olan bir kadına karşılaşır. Bu rüya böyle bir kadınla dostluk kurmaya, evlenmeye veya ondan bir yardım görmeye yorulur.

Rüyada Evde Çok Sayıda Fare Görmek

Rüyanızda evinize gören çok sayıdaki fare, evinize gelecek misafirlerinizdir. Bu rüya misafirleriniz arasında ikiyüzlü bir kimsenin bulunduğuna veya evinize size düşman olan bir kişinin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada Herhangi Bir Uzuvdan Fare Çıktığını Görmek

Rüyada herhangi bir uzuvdan çıkması çocuğa işarettir. Böyle bir rüya gören kimsenin kötü bir ahlaka sahip bir çocuğu olur veya olacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Küçük Fare Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020