RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kundakta Bebek Görmek

Rüyada Kundakta Bebek Görmek

Rüyada kundakta bebek görmek, iyi şekilde tabir edilmez ve rüya sahibi için hayırlara alamet ettiği söylenemez. Rüyayı gören kişinin insanlarla iletişiminin iyi olmadığına, kişinin içe dönük bir insan olduğuna, fazla sohbet etmekten, insan içine çıkmaktan ve insanlarla diyaloğa girmekten de zevk almadığına tabir edilir. Rüya sahibinin kendi dünyasında kendisiyle yaşamayı tercih ettiğine ve ancak bundan mutlu olduğuna yorulur.

İçindekiler

Rüyada Kundakta Bebek Emzirmek

Bir kişi eğer rüyasında kundakta emzirdiği bebeğin kendisinin olduğunu görürse onun rüyası hayra yorulur. Rüya sahibinin evladından razı geleceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına işaret eder. Fakat kundakta emzirilen bebek rüya sahibine ait değilse bu musibet olarak kabul edilir.

Rüyada Kundakta Erkek Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin çarelere ve çözümlere kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi yaşadığı sıkıntıları, çektiği çileyi ve yokluğu atlatmanın yolunu bulacak bu sayede rahata ve huzura kavuşarak hakkı olan mutluluğu tadacak demektir.

Rüyada Kundakta Ağlayan Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin nazını ve kaprisini çektiği, sitemlerini gülerek karşıladığı ve çok sevdiği için kaybetmemek adına elinden gelen her şeyi yaparak serzenişlerini bile iltifat olarak kabul ettiği bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Kundakta İkiz Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin çok kısmetli olduğuna rivayet edilir. Allah’ın kendisine bir istediğinden çok daha fazlasını nasip edeceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kundakta Bebek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020