RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Mahsur Kalmak

Rüyada Mahsur Kalmak

Rüyada mahsur kalmak, çaresizlik içinde bir bekleyişe işarettir. Kişinin tüm umudunu bir işe yönelttiğine, hayatını düzene sokmak için son kozlarını oynadığına işaret eder. Mahsur kaldığını gören kişiler kötü giden bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalırlar ve hayatlarına bir süre daha sıkıntı içinde devam ederler. İyi şekilde yorulmayan rüya korkulan bir durumun başa gelecek olduğuna dair haberci olarak da yorumlanabilir. Nerede ve ne şekilde mahsur kalındığı hatırlanıyorsa rüyayı o şekilde yorumlamak daha doğru sonuçlar elde etmeye neden olacaktır. Kapalı bir yerde mahsur kaldığını görenler için yalnız başına geçecek çok uzun bir zaman olacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine de alamet eder.

İçindekiler

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

İş yaşantısındaki iniş çıkışlara ve tekin olmayan durumlara işaret eden rüya, ticari kazanç konusunda bir türlü düzen tutturulamadığına, kişinin gelir dengesini sağlayamaması nedeni ile gergin zamanlar yaşayacağına, yapmak istediklerini gerçekleştiremediği için sinirli olacağını ve iş konusunda inatçı tutumu yüzünden daha çok riske gireceğini bildirir. Asansörde mahsur kalmak, yenilenmek isteyen rüya sahibinin eski alışkanlıklarından kurtulamamasından dolayı istediği gibi sonuçlar alamayacağını da tabir eder.

Rüyada Odada Mahsur Kalmak

Boş bir odada mahsur kalmak ruhsal bunalıma girildiğini, giderek psikolojik sorunlar yaşanacağını ve kişinin acilen yardım alması gerektiğini bildirir. İçi eşyalarla dolu bir odada mahsur kaldığını görmek ise, çok sayıda sorunla aynı anda uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin sabrının sona erdiğini ve daha fazla dayanamadığı için işlerin kontrolünü kaybedeceğini işaret eder.

Rüyada Mahsur Kalmanın Psikolojik Yorumu

Klostrofobisi olan kişilerin gördükleri rüyalardan biridir. Günlük hayatında sahip olduğu bu korku nedeni ile kapalı yerlere girmemeye özen gösteren veya geçici olarak kapalı yerlerde kaldıklarında paniğe kapılan kişilerin rüyalarında da kapalı yerde kalma korkularının bilinçaltından dışarı çıkması olarak yorumlanabilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mahsur Kalmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020