RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Makara Görmek

Rüyada Makara Görmek

Rüyada makara görmek, hayırlara alamet eder ve iyi şekillerde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başarılı çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını kurulu bir düzene ve hayatı boyunca kesilmeyecek kazanca kavuşarak alacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına tabir edilir. Rüya sahibi ne kadar çok çalışıyorsa o denli rahat ve zengin yaşayacak demektir.

İçindekiler

Rüyada İplik Sarılı Makara Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında herşeyin yolunda ilerleyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına işaret eder. Rüya sahibi Allah’ın kendisine sundukları için razı gelecek ve ona şükrü eda etmekten geri durmayacak demektir.

Rüyada Makara Sarmak

Rüyayı gören kişinin çalışkan, kararlı ve azimli kimse olduğuna yorulur ve rüya sahibinin deyim yerindeyse ekmeğini taştan çıkaracak kadar güç ve kudret sahibi kimselerden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesini hiçbir zaman darda bırakmayacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Siyah Makara Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlam ve sarsılmaz bir makama sahip olacağına, yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına alamet eder. Rüya sahibinin işletme sahibi olacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Makara Görmek

Rüyayı gören kişinin hak yolundan ayrılmadan, helal ve makbul şekilde ekmek kazandığına, namuslu yaşadığına, hırsızdan, arsızdan ve yalancıdan uzak durduğuna, hakkı olmayana yan gözle dahi bakmadığına tabir edilir ve rüya sahibinin dine ve kitaba aykırı olacak hiç bir şeye yakın durmadığına alamet eder.

Rüyada Beyaz Makara Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerle ve bismillah çekerek girdiği her işte muvaffak olacağı anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Makara Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020