RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Mavi Işık Görmek

Rüyada Mavi Işık Görmek

Rüyada mavi ışık görmek, huzurlu bir hayata kavuşmak demektir ve hayırlı bir rüyadır. Mavi ışık, kişiyi uzunca süredir meşgul eden bir sıkıntının nihayete ereceğini, erkek evlat sahibi olmayı da tanımlar ve muradına ermek manasındadır. Genç kimselerin iş ve aşk konusunda gönüllerinden geçtiği gibi bir hayat süreceklerine alamet olan rüya, çıkılacak ani bir yolculuk esnasında yeni tanışmalar yaşanacağını, karşı cinsle kişi arasındaki münasebetin ilerleyeceğini ve evlilikle sonuçlanacağını bildirir. İş girişimlerinde şansın kişiden yana olacağını da bildiren rüya, aynı zamanda sorumlulukların yerine getirilmesi ve işlerin başarıyla sonuçlandırılmasının kişi üzerinde bırakacağı olumlu etkileri de tabir eder. Mavi ışık yeni başlangıçların, hayata yeniden başlamanın, hatalardan uzak, huzur içinde bir çalışma ortamına sahip olmanın delaletidir.

İçindekiler

Rüyada Mavi Işığa Doğru Yürümek

Nereden geldiği bilinmeyen mavi bir ışığa doğru yürüdüğünü gören kimseler dini açıdan iç huzurlarını elde edecekleri ibadetlere yönelirler ve Allah’a daha yakın olmak için sürekli çaba gösterirler. Ulema olarak adlandırılan bir kimseden görüş almak, kişiyi kedere sokan durumlardan bu şekilde kurtulmak anlamına da gelir. Rüya sahibinin atacağı adımlarda alacağı sonuçların müspet olacağını da bildirir.

Rüyada Yanıp Sönen Mavi Işık Görmek

Dikkatli olmak konusunda bir uyarı olarak ele alınmalıdır. Bu rüyayı gören kişiler bekarsa ve evlenmeyi düşünüyorlarsa asla acele etmemelidirler. Doğru kararları verdiklerinden emin olmadan adım atmamaları gerektiğini vurgulayan rüya, heyecanla alınan kararların olumsuz sonuçlar doğurabileceği yönünde kişiyi uyarır. Güven sarsıcı olaylar yaşanacağını, en yakınındaki kimselerin söylediği bazı yalanlardan ötürü hayal kırıklığı yaşanacağını ve sırların başka kişilerle paylaşılması halinde kişinin özel hayatının allak bullak olacağını da tabir eder.

Rüyada Mavi Işık Görmenin Psikolojik Yorumu

Sakin ve huzurlu bir hayat yaşama arzusunun işaretidir. Kişiyi güçsüzleştiren yaşantının geride bırakılması için harcanan çabanın ve gün içinde sürekli hayatı daha da kolay hale getirmek için uğraş verildiğinin sembolüdür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mavi Işık Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020