RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada milletvekili görmek, rüya sahibinin yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetlerin sona ereceğine, bunların düzelme yoluna girmeye başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin borçları varsa azalacak ve müreffeh bir hayat sürecektir. Tabircilerin çoğu tarafından, yüksek mertebelere çıkma, güçsüzken daha güçlü olmaya ve olumsuz olaylardan uzak durmaya delalet eder.

İçindekiler

Rüyada Milletvekili Olmak

Rüyasında milletvekili olduğunu gören kişi, yüksek mertebelere ulaşacak demektir. Bu durum rüya sahibinin tüm düzenini ve hayatını olumlu etkileyerek güzel bir hayat sürmesine rivayet edilir.

Rüyada Milletvekili ile Konuşmak

Rüyada milletvekili ile konuşmak, rüya sahibine, çevresindeki kimseler tarafından sürekli isteklerde bulunulacağına ve bu isteklere cevap vermek durumunda kalınacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına işaret eder.

Rüyada Milletvekili Adayı Görmek

Hayatın zorluklarıyla karşılaşacağına, rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına tabir edilir. Rüyasında milletvekili adayı gören kişi, belki de hayatının en zorlu ve çalışma gerektiren bir işine başlayacak demektir.

Rüyada Meclis Görmek

Rüya sahibinin başarıları sayesinde toplumda tüm dikkatleri ve gözleri üzerinde toplamasına ve gerek kültürü gerekse olaylara bakış açısı sayesinde insanları etkileyebilme özelliğine sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Meclis Binası Görmek

Rüyasında meclis binası gören kişi, devlet kurumlarından birinde söz sahibi olabilir ya da bu durumdan tamamen farklı olarak bir işini halletmek için devlet kurumlarının kapısını çalmak zorunda kalabilir diye açıklanır.

Rüyada Meclis Başkanı Görmek

Rüya sahibinin zor durumda olduğuna ve düştüğü yerden ancak birinin kendisine el uzatması halinde kalkabileceğine delalet eder. Aynı zamanda arabulucu kimseye yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Milletvekili Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020