RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Mimar Görmek

Rüyada Mimar Görmek

Rüyada mimar görmek, rakipleri eleyerek alınan gerçek bir başarının işaretidir. İş alanında kendini doğru şekilde gösteren kişinin, sahip olduğu cevheri nihayet ortaya çıkarabilecek fırsatı bulabildiğine, düşmanları uzaklaştırarak, güvenlikli bir hayat kurduğunu ifade eder. Yaşamın yeniden yapılanacağına dair bilgi veren rüya, içinde bulunulan süreçte kişinin yaşamını değiştirmek adına vereceği bazı radikal kararların, oluşacak değişimlerin hayırlı olacağına tabir edilir. Atılan bir adımın ilerleyen günlerde pek çok gelişmenin sebebi olacağından, dikkatli olmak gerektiğinin de altını çizer. Planlanmamış durumlar içinde kalarak anlık sıkıntılar çekilebileceğinin, hızlı hareket etmek yerine, daha sakin ve olayları doğru değerlendirerek ilerlemenin iyi olacağını bildirir.

İçindekiler

Rüyada Mimar Ofisinde Çalışmak

Sosyal çevrede genişleme olacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına yorumlanır. İyi ve herkesin beğenisini toplayan kısmetleri olan rüya sahibinin bir karar vermek zorunda kalacağına, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına işarettir. Mimar ofisinde çalışmak meslekli anlamda şöhret sahibi olmaya da yorulur. Kişinin prensiplerinden hiçbir surette ödün vermeden yaşayacağını ancak, ailesi söz konusu olduğunda bazı tavizler vermesi gerekeceğini delalet eder.

Rüyada Mimar Olduğunu Görmek

Aşırı gururlu olan rüya sahibinin zor günlerini kimseden destek almadan tek başına geçireceğini ve sonunda selamete kavuşacağını işaret eder. Sınavlara girecek genç kişiler için yüksek notlar almaya ve iş başvurularında gelecekte büyük bir üne kavuşacakları kariyerlerine ilk adımlarını atacaklarına alamettir. Hayırlı ve sevindirici haberlerin peş peşe geleceği, güzel, aydınlık günleri tabir eder.

Rüyada Mimar Görmenin Psikolojik Yorumu

Elde edilenlerin kişide tatmin duygusu yaratmadığını, mutluluğu sürekli işine yaramayan eşyalar alarak bulmaya çalıştığını, duygusal boşluğu kapatmak için sürekli farklı kişilerle kısa ilişkiler yaşamayı işaret eder. Rüya sahibinin tam olarak ne istediğinden emin olmadığını, hayat gayesine göre hareket etmediğini de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mimar Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020