RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Mini Etek Giymek

Rüyada Mini Etek Giymek

Rüyada mini etek giymek, rahatlığa, huzura, güzelliğe ve hayra kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin dualarının kabul olacağı, işlerinin yoluna gireceği, kazancının artacağı, borçlarının ve hastalığının da biteceği şeklinde tabir edilir. Hayırlı kişilerle, güzel işler yapmaya, bu işte başarılı olmaya ve helal ekmek yemeğe işaret eder. Kişinin bundan sonra başarılı olacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına yorulur.

İçindekiler

Rüyada Mini Etek Giydiğini Görmek

Bir kişi rüyasında mini etek giydiğini görürse, o kişinin hayatında köklü, olumlu ve mükemmel değişiklikler yaşanacak demektir. Rüya sahibinin dertlerin verdiği ağırlıktan, yaşadığı hayal kırıklıklarından ve umutsuzluklardan kurtulacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kısa Etek Giydiğini Görmek

Rüyada kısa etek giydiğini görmek de çok iyidir. Rüyayı gören kişinin karşısına güzel ve değerli fırsatlar çıkacağına, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına ve rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada Mini Etek Görmek

Rüyada mini etek görmek, ferahlık, esenlik, sevinç, mutluluk, keyif ve ağız tadı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı bunalımdan ve içine düştüğü darlıktan çıkmayı başaracağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Mini Etekli Bayan Görmek

Rüyasında mini etek giymiş bayan gören kişi, evliyse kendisine bir evlat sahibi olacağı müjdesi verilir. Evli değilse, mutluluk verici haberler alarak heyecanlanır demektir.

Rüyada Dar Etek Görmek

Rüyada dar etek görmek, rahatlığın, keyfin, neşenin, huzurun ve sağlığını bozulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının ve düzeninin karışacağına, tüm keyfinin kaçacağına ve moralinin bozulacağına yorulur. Kişi, çok sıkıntılı ve zor günler geçirecek, işini kaybedecek, geçim sıkıntısına düşerek, darlık ve yokluk içinde kalacaktır diye ifade edilir.


Kaynak: rüyada mini etek giymek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mini Etek Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020