RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Mısır Unu Görmek

Rüyada Mısır Unu Görmek

Rüyada mısır unu görmek, kişinin kolay yoldan elde edeceği maldır. Bu rüyayı gören kişi çalışmadan miras yoluyla veya ganimet bularak bir para kazanır. Mısır unu, geçiminizi hayırlı ve güzel yollardan hiç zorlanmadan kazanacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyasında çok miktarda sarı renkli mısır unu gören kişinin eline altın geçer. Mısır genellikle renginden ve tanelerinden dolayı altın anlamına gelmektedir. Mısır unu yapmak, kişinin elindeki parayı değerlendirmesine, bu para üzerinden mal elde etmesine yorumlanır. Mısır ununu eline alan kişinin başına çok talihli bir olay gelir. Mısır unu paketi görmek toplu para anlamındadır.

İçindekiler

Rüyada Mısır Unu İle Yemek Pişirmek

Rüyasında mısır unu ile balık pişirmek kişinin büyük bir ganimete konmasının ya da eline geçecek yüklü miktarda paranın göstergesidir. Genellikle bu rüya altın biriktirme olarak da tabir edilmektedir. Rüyada mısır unu çorbası yapmak kazandığınız gelire haram karışmasına veya çeşitli yollardan geçiminizi sağlamanıza işaret eder. Rüyada mısır unu ile herhangi bir şeyi kızartmak ise zorlukla elde edilecek kazanca delalet eder. Rüyada mısır ununu olduğu gibi yemek sanat öğrenmeye, yeni bir meslek edinmeye işarettir.

Rüyada Mısır Görmek

Rüyada görülen mısır çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre mısır tanelerinden dolayı altındır. Bu rüyayı gören kişinin eline rüyada gördüğü mısır nispetince altın para geçer. Bazı tabircilere göre ise mısır, sıkıntıya ve üzüntüye yorumlanır. Mısır koçanı başa gelecek bir musibete, mısırın kendisi ise uğrayacağınız bir zarara ve sıkıntıya delalettir.

Rüyada Mısır Unu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında mısır unu gören kişi, psikolojik olarak mükemmelliyetçi, eli her şeye yatkın ola hamarat ve becerikli bir kişidir. Bu rüya bazen de içinizdeki hastalık korkusunu yansıtır.


Kaynak: rüyada mısır unu görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mısır Unu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020