RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Mumya Görmek

Rüyada Mumya Görmek

Rüyada mumya görmek, rüyayı gören kişinin, yıllardır haber alamadığı çok eski bir dostundan çok önemli ve çok güzel haberler alacağına ve bu sayede birlikte çok güzel işlere girişileceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, ister istemez çok sıkıntılı ve yorucu günlere gireceğine işaret edilir.

İçindekiler

Rüyada Cesedin Mumyalandığı Görmek

Rüyada cesedin mumyalandığını görmek, geçmişte yaşanmış ve hayatta çok büyük ve acı bir yer edinmiş olan büyük bir acının yıllar boyu hiçbir şekilde unutulmayacağına ve taze bir yara gibi sürekli kanayacağına delalet edilir.

Rüyada Piramit Görmek

Rüyada piramit görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok büyük ve geri dönüşü olmayan ve yeni insanlar ve işler kazandıracak çalışmalar yapılmasına yorulur.

Rüyada Piramide Tırmandığını Görmek

Rüyada piramide tırmandığını görmek, rüya sahibinin, hayal ettiği şeylere ulaşmak için çok büyük ve çok zorlu bir yolu geçmesi gerektiğine delalet eder.  Bu yüzden yapılan işin daha çok emek harcattığına ve karşılığında alınan hazzın daha fazla olduğuna tabir edilir.

Rüyada Sfenks Görmek

Rüyada Sfenks görmek, iş hayatında üst yönetimdeki kişilerin rüyayı gören kişiyi ezmeye ve çok zor şartlar altında bırakarak işten ayrılmasını sağlamaya tabir edilir.

Rüyada Firavun Görmek

Rüyada firavun görmek, rüyayı gören kişinin hayatında başını sürekli belaya sokan, işlerin ilerlemesini engelleyen ve sürekli sıkıntı çıkartan ve hak ve halka değer vermez ve yaptığı zorbalıklarla insanları bezdiren bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Firavun Olduğunu Görmek

Rüyada firavun olduğunu görmek, dini duygularda ve güzel hal ve hareketlerde yaşanan azalmaya, dini değerlerden ve hak yolundan kopmaya, tövbe edilmesi gerekilen işler yapmaya, Allah’a sırt çevirmeye ve haram mal yiyip hak hukuk gözetmemeye işaret edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mumya Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020