RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Nehir Görmek

Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek ağaçların bol meyve vermesi, ekinlerin filizlenmesi, fidanların boy vermesine işaret eder. Yani nehir doğanın uyanışı ve baharın gelişinin müjdecisidir. Rüyada bir yerde nehir görmek o yerde yaşamın güzelleşeceğine, rızkın artacağına ve hayatın kolaylaşacağına delalet eder.

Rüyada nehrin kötü ve pis olması o yerde sorunlar çıkacağına, ekinlerin telef olup, kişilerin açlık çekeceği anlamına gelirken, diğer yandan temiz ve beyaz köpüklü nehir görmek bunun tam tersi şekilde tabir edilir. Bol nimet demektir. Rüyada alabildiğine engin nehirler söz sahibi, sırtı yere gelmeyecek kimseler, daha normal büyüklükteki nehirlerse resmi görevliler olarak ifade edilir.

İçindekiler

Rüyada Nehir Taşması

Bolluğun ve bereketin yağması olarak değerlendirilir. O yerde her şeyde ucuzluk olacak, herkes istediğine bol bol sahip olacak ve doyacak diye yorum yapılır.

Rüyada Nehir Geçmek

Zorlukları aşarak hedefe ulaşmaya delalet eder. Bu sayede kişinin kendine olan inancı ve özbgüveni de yerine gelmiş olacaktır.

Rüyada Nehir Kenarında Yürümek

Tüm sıkıntıları geride bırakmaya, hastalıkları atlatmaya ve rahatlığa kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibi kaybettiği neşesine yeniden kavuşacak demektir.

Rüyada Nehir Suyu İçmek

Rüyada nehir içmek ya da nehir suyu içmek mutluluk, kısmet ve şifadır. Nehir suyu tatlıysa o halde kişinin büyük bir malın varisi olacağı ve mirasa konarak servet sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Nehire Girmek

Güzel bir yerde olmak ya da tatil için yeni bir yerde yeni doğal güzellikler keşfetmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Nehir Üzerinde Yürümek

Rüyasında nehir üzerinde batmadan yürüdüğünü gören kişi Allah katından makbul işler yapan, hidayete ermiş kişi olarak değerlendirilir. Rüya sahibi yine temiz ve iyi niyetle bir hayır işi yapmaya gönüllü olacak diye yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Nehir Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020