RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Akraba Görmek

Rüyada Ölmüş Akraba Görmek

Rüyada ölmüş akraba görmek, bu kimsenin kişiden istekleri olduğu anlamına gelir. Genellikle hayır duası beklendiğini, ölmüş akrabanın kişi tarafından adına hayır yapılmasını istediğini ifade eder. Görülen akraba erkek ise, işlerde kişiye yol gösterecek birinin varlığına, önemli kararlarda sağduyulu hareket etmek suretiyle sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Ölmüş akrabasını sıkıntıda görmek, bu kişinin evlatlarından hayır görmediğini ve yaşarken gözünün arkada kaldığına alamettir. Bu kişi için dua etmek, onun adına iyilikte bulunmak ve ruhunun huzura ermesi için uğraş vermek gerektiğinin altını çizer. Ölmüş akrabayı huzurlu görmek, ahiret hayatında da mutlu olduğuna, dünyadaki yaşantısında pek çok iyilik gördüğüne, rüyasına girdiği kişiye de hayır duaları ettiğine işarettir.

İçindekiler

Rüyada Ölmüş Akrabayı Dirilmiş Görmek

Haneye mutluluk getirecek bir kimsenin geleceğini, bu kişiyle hasret giderileceğini ve bereketli günler yaşanacağını bildirir. Anne tarafından vefat etmiş birinin dirildiğini görmek, kişiye annesinden kalacak büyük bir mirasın işaretçisiyken, baba tarafından vefat etmiş bir akrabanın dirildiğini görmek ise kişiye yapılacak bir yardımın ilerde maddi olanaklara dönüşeceğine, her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Akrabayı Ağlarken Görmek

Genellikle iyiye yorulmaz ve kişinin ailesiyle alakalı konularda büyük bir sıkıntı yaşayacağını, kısa sürede çözülecek bir sorun olmadığı için bir süre daha bu problemle yaşamak zorunda kalacağını bildirir. Uğursuzluk anlamına da gelen rüya, akrabalarla ilişkilerde kabalıkla karşılaşmak, beklenmedik, ağır sözler işitmek manasına da gelir. Ağır hastalık geçiren kişilerin tamamen iyileşeceklerinin müjdesini de veren rüya, maddi sorunların çözüleceğine ve rahat bir nefes alan kişinin daha fazla sevap işleyeceğine alamettir.

Rüyada Ölmüş Akraba Görmenin Psikolojik Yorumu

Görülen kişiye göre farklı şekilde yorumlanmalıdır ama genel olarak, rüya sahibinin geçmişinden kalan izleri hala taşıdığına ve bugüne adapte olmakta zorluk çektiğine, kaybettiği insanların yasını tuttuğuna yorumlanabilir. Psikolojik açıdan kederli bir ruh halinde olmanın, her an mutluluğunda bir gölge hissetmenin de tabiridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Akraba Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020