RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Dedemi Görmek

Rüyada Ölmüş Dedemi Görmek

Rüyada ölmüş dedemi görmek, kişinin kendisinden çok hayırlı ve güzel bir nesil türeyeceğine ve o soydan çıkan kişilerin insanlara faydalı olup herkes tarafından takdir ve sevgi gören büyük zatlar olacağına işarettir. Rüyada ölmüş dede, mirasa konma, ganimet bulma, ele geçecek mal ve mülk anlamlarına da gelmektedir.

İçindekiler

Rüyada Dede Olduğunu Görmek

Rüyasında dede olan kişi, hayırlı ve uzun bir ömre kavuşur. Bu rüya kişinin, çok sayıda torunu olana kadar yaşayacağına ve güzel bir ölümle de hayatını bitireceğine yorulabilmektedir. Rüyada saçı sakalı ağarmış bir dede olduğunu gören kişi, rahmete kavuşur ve eğer yanlış yoldaysa, yapığı hatalardan dönerek salih bir insan olur. Rüyada dede olmak kulluk vazifelerini yerine getirmeye, nefsinin isteklerine uymamaya ve güzel bir ömre delalettir.

Rüyada Dedesinin Kendisine Kızdığını Görmek

Rüyasında dedesi kendisine kızan kişi, dünya hayatında insanların onu tahkir etmesine neden olacak hatalar yapar ve ailesinin öfkesini kazanır. Bu rüya kişinin kendisine çeki, düzen vermesi gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir. Rüyada dedesi kendisine kızan kişi, sözü dinlenir, tecrübeli ve iyi huylu bir adamdan nasihat alır. Bu rüya bazen de dünya hayatının süslerine, eğlenmeye ve hoşça vakit geçirmeye yorulur.

Rüyada Dedesini Görmek

Rüyada kendisi dedesini gören kimse, evine oldukça değerli ve kıymet sahibi, büyük bir zatı misafir olarak alır. Bu rüya, oldukça büyük bir topluluğa yönetici olan kudretli bir adamla tanışmaya, onun himayesine girmeye ve ondan fayda görmeye işarettir. Böyle bir rüya gören kimse, kendisi de yaşlandığında öğüdü dinlenen, sözünden çıkılmayan, herkesin hayır dua beklediği nur yüzlü bir ihtiyar olur.

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek

Rüyada görülen ak sakallı dede müjdeli bir haber, kişinin sıkıntılardan kurtularak feraha ermesi, en kısa zamanda tüm dileklerine ve arzularına kavuşması, kısmetinin çıkması veya evlenmesi olarak yorulabilir.


Kaynak: rüyada Ölmüş dedemi görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Dedemi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020