RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek, şansızlıktır. Rüya sahibinin alamayacağı kısmeti olarak açıklanır. Fırsatların doğru değerlendirilemeyecek ve kıymetinin bilinemeyecek oluşu nedeni ile yaşanacak pişmanlığa ve mutsuzluğa rivayet edilir. Rüyasında ölü balık gören kişi öyle bir şansı kaçıracak ya da tepecek ki sonradan kafasını taştan taşa vuracak fakat bu kendisine fayda getirmeyecektir diye tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Ölü Balık Tutmak

Rüyada ölü balık tutmak, başarısızlık anlamına gelir ve rüya sahibinin büyük heveslerle ve büyük heyecanlarla atıldığı işlerin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder. Kişiyi hüsrana uğratacak sonuçlar alınacağına rivayet edilir.

Rüyada Ölü Balık Sürüsü Görmek

Rüyada ölü balık sürüsü görmek, arka arkaya yaşanacak aksiliklere alamet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde karşısına çıkacak pek çok engel olacağına bu durumun da hayatını zorlaştırıp, kafasını yoracağına delalet eder.

Rüyada Ölü Balık Yemek

Rüyada ölü balık yemek maddi manevi kayıp olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin parasından ve malından kaybedeceği, aile içindeki rızkın azalacağı, kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden hasta olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Balık Toplamak

Rüyada ölü balık toplamak, kedere ve eleme düşürecek bazı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, ticaretinin de azalacağına işaret eder. Rüyasında ölü balık topladığını gören kişi hem özel hayatta hem de aşk hayatında bazı tatsız ve kötü olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ölü Balık Temizlemek

Rüyada ölü balık temizlemek, beyhude işler yapmaya ve amaca ulaşamamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına ve emeklerinin boşa gideceğine tabir edilir. Hayallerin gerçekleşmemesi nedeni ile mutsuzluk yaşamaya yorulur.

Rüyada Ölü Süs Balığı Görmek

Rüyada ölü süs balığı görmek, rüya sahibinin hayatının istediği gibi olmayacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölü Balık Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020