RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ölü Hayvan Görmek

Rüyada Ölü Hayvan Görmek

Rüyada ölü hayvan görmek, hayvanın cinsine göre yorumlanırsa daha doğru olacaktır. Her hayvanın sembol ettiği durum farklı olduğundan özellikle rüyayı bu şekilde tabir etmek uygundur. Genel anlamda ölmüş hayvan görmek kişinin nefsiyle yapacağı bir mücadeleye alamettir. Farklı bir yoruma göre kişinin arkasından iş çeviren birinin kendi kazdığı kuyuya düşecek olduğuna da yorumlanır. Düşmanların egale olacaklarını, kişiye zarar veremeden uzaklaşacaklarını da bildirir. Ölü hayvan gören kimselerin gözleri açılır ve gerçeklerin farkına varırlar. Uzun süreler göz önünde olmasına rağmen kişinin göremediği yalanların ortaya çıkacağına, dostlukların ve arkadaşlıkların yeniden ele alınacağını, bazı kimselerle bir daha görüşmemek üzere yolları ayırmak gerekeceğini de delalet eder. Sinsi insanların varlığına yorumlanan rüya, kişinin Allah tarafından korunduğunu, herhangi bir zarar görmeden kendisi için hazırlanan tuzaklardan, engellerden ve kötülüklerden kurtulacağını da işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Kişinin her zaman en büyük destekçisi olan bir kimsenin vefatına ya da o kimsenin yaşadığı bir acıyla sarsılmaya alamettir. Sevilen kimselerin başına gelecek tatsız olayları bildirdiği gibi, güvenilen insanlar tarafından aldatılmaya, ihanete uğramaya, manevi olarak kişiye azap verecek durumların içinde kalmaya da tabir edilir. Dostlardan uzak, arkadaşsız ve yalnız bir hayat sürdürmek zorunda kalmaya da yorumlanır.

Rüyada Ölü Karga Görmek

Ağzı sürekli laf yapan ve rüya sahibi hakkında ileri geri konuşan, başkalarının mutsuzluğundan mutluluk duyan kötü niyetli birinin hak ettiği cezayı göreceğini işaret eder. Kişi hakkında yanlış bilinen bir gerçeğin doğrusunu öğrenen kişilerin yeniden rüya sahibine yakınlaşacaklarını, huzurlu ilişkiler kurulacağını, yeniden mutlu günler yaşanacağını bildirir.

Rüyada Ölü Hayvan Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel isteksizlik veya cinsel anlamda arzu duymama, aseksüel bir yaşam sürdürme, karşı cinsle ilişkiye girememe nedenlerinden dolayı özgüven kaybı yaşama gibi anlamlara gelir. Rüya sahibinin psikolojik açıdan da zayıflamasına neden olan yetersizlik hissinin ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölü Hayvan Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020