RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ölü İnsan Görmek

Rüyada Ölü İnsan Görmek

Rüyada ölü insan görmek, çok çeşitli şekillerde yorumlanır ve rüyanın genel durumu da mutlaka göz önüne alınmalıdır. Yaygın şekilde bilindiği üzere, rüyada ölü görmek, diri görmeye, birine kavuşmaya yorumlandığından, rüya sahibinin gerçek hayatında sevdiği biriyle buluşacak olmasına, uzun yıllardır haber alınamayan bir akrabadan güzel bir haber alınmasına yorumlanır. Eve gelecek olan misafirlere, kişiyi mutlu edecek gelişmelere yorumlandığı gibi, ölü insan gören kimselerin inançlarında da bir yükseliş söz konusu olur. Maneviyata yönelen rüya sahibinin, olan biteni daha farklı gözle görecek olmasını, deyim yerindeyse gönül gözünün açılacağını, kendisini hayır işlerine vakfedeceğini de tabir eder.

İçindekiler

Rüyada Tanıdık Ölü İnsan Görmek

Gerçekte ölmüş birini görmek o kimsenin rüya sahibinden bir isteği olduğuna alamettir. Eğer bu kişiyle rüyada konuşuluyorsa bu konuşma doğrultusunda yorumlanması makbuldür. Hayır beklenildiğine, dua istendiğine tabir edilen rüya, kişi için hayatındaki önemli bir dönemeçte doğru karar verecek olduğunun da işaretidir. Çetrefil bir işten kolayca sıyrılmanın, aile içindeki küskünlükleri sona erdirmenin de müjdecisi olan rüya, vicdan sahibi olarak yaşanacağını, Allah’ın yarattığı her şeye merhamet ve sevgi ile yaklaşılacağını, sevap işleneceğini de bildirir.

Rüyada Sokakta Ölü İnsan Görmek

Sokak ortasında vurularak ölen bir insan görmek, kişiye gelecek, beklenmedik bir haberin, çok büyük etkiler yaratacağının ifadesidir. Yol yordam sorulan bir kimsenin kişiyi yanlış yönlendireceğinin de tabiri olan rüya, yatırımlarda yanlış yapmak suretiyle maddi sorunlarla uğraşmak manasına da gelir. Sokakta araba çarptığı için ölen birini görmek ise, girişimlerden beklenen sonuçların henüz alınamayacağını, sabırsız hareket etmenin kişiye zaman ve para kaybettireceğini, çalışkanlığı elden bırakmayarak hareket etmenin doğruluğunu delalet eder.

Rüyada Ölü İnsan Görmenin Psikolojik Yorumu

Ölü görmek, yaşanan acıların ve tutulan yasın bir ifadesidir. Kişinin yakın zamanda kaybettiği birinin acısını hala azaltamadığını, geçmişteki kayıpların bugünkü yaşamı hala derinden etkilediğinin de ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölü İnsan Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020