RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Paçalı Don Görmek

Rüyada Paçalı Don Görmek

Rüyada paçalı don görmek, edebine çok düşkün, insanlarla çabuk kaynaşamayan biraz içine kapanık bir eşe sahip olmak, utangaç biriyle flört etmek demektir. Şans anlamına geldiği gibi, girilecek işte başarılı olunacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine delalettir. İman kuvveti anlamında olan rüya kişinin gamdan, her türlü kederden kurtulacağına, kalbinde esenlik olacağına, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına işarettir. Paçalı don görmek, saygın, asaleti ile herkesi etkileyen, aklı başında, iş sahibi, makam ve mevkisi olan bir kadına alamettir. Bekar bir erkek bu rüyayı görürse bu özelliklere sahip bir hanımla evlilik yolunda adımlar atar. Gurbette çalışan veya gurbette yaşayan kişilerin memleketlerine döneceklerine yorumlanır. Kişinin uzun yıllar anne ve babasıyla yaşayacağını, onları mutlu etmek, rahat bir hayat sürmelerine yardımcı olmak için varını yoğunu ortaya koyacağını da bildirir.

İçindekiler

Rüyada Paçalı Don Giymek

Kişinin kendisini ve hayatını değiştirmek için harekete geçeceğini ifade eden rüya, karşılaşacağı bir kimsenin dini bilgisinden çok etkileneceğini ve inancını daha doğru yaşamak için adımlar atacağını da bildirir. Nefsine hakim olamayan kimselerin kendilerine yapılan uyarıları dikkate alacaklarını, yanlış seçimlerinden dolayı hayatlarını istemedikleri bir hale getirdikleri için pişmanlık duyacaklarını tabir eder.

Rüyada Paçalı Don Almak

Uzun süredir mevcut hayat koşullarını değiştirmek isteyenler için çeşitli fırsatların ayaklarına geleceğini ve bu dönemde rüya sahibinin yapacağı bir iş değişikliğinin kendisi için çok hayırlı olacağını bildirir. Terbiyeli, hoşgörülü, nazik ve duygusal biriyle yakınlaşma içine girileceğini de müjdeler.

Rüyada Paçalı Don Görmenin Psikolojik Yorumu

Utangaç bir kişiliğin ifadesidir. Rüya sahibinin karşı cinse yönelik çekingen tavırlar içinde olduğu gibi, toplum önünde de geri planda kalmayı seven biri olduğunu vurgular. Özgüvenin yeterli kadar güçlenmediğini bildiren rüya, kişinin cinsellikle ilgili bazı tabularının varlığına da dikkat çeker.


Kaynak: rüyada paçalı don görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Paçalı Don Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020