RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Pervane Görmek

Rüyada Pervane Görmek

Rüyada pervane görmek, fikir değişikliği yaşamak demektir. Rüya sahibinin çok katı davrandığı ve bir türlü yeniliklere açık olmadığı bir konuda tamamen farklı bir tavır takınacağının, herkesi şaşırtacak bu değişimle beraber hayatının da öncekine oranla değişeceğinin işaretini verir. Pervane aynı zamanda yanardöner insanlarla beraber olmak, güvenilmemesi gereken insanlarla arkadaşlık kurmak manasına da gelir. Evlilik fikrinden caymak veya nişanlı kimselerin sürekli evlilik tarihini değiştirmesi yüzünden ciddi problemler yaşaması şeklinde de yorumlanır. Pervane gören kişiler yaşlıysa çocukları kendilerine bakmaz veya yüz çevirirler. Zengin insanlar için kişiyi kullanmak ve sahip olduklarından nemalanmak isteyen ikiyüzlü insanların varlığına işarettir. Ortağı olanların ise dolandırılacaklarına yahut ortakları tarafından kandırılacaklarına tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Uçak Pervanesi Görmek

İş hayatında atılacak büyük bir adımın habercisi olan rüya, kişinin özellikle yurt dışında çalışmaya başlayacağının haberini verir. Planlarda meydana gelecek önemli değişikliklere, kişinin kaderini değiştirecek kararlar almasına ve ailesinden uzunca zaman ayrı kalmasına yorumlanır. İş ve özel hayat arasında bir tercih yapmak zorunda kalınacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Pervane Böceği Görmek

İyilik yapılan bir kimsenin ilerleyen zamanlarda kişinin karşısına düşmanca tavırlarla çıkacağını bildirir. Dolduruşa gelen veya kişi hakkında yalan şeyler anlatılan bir arkadaşın varlığı yüzünden zor günler geçirmek demektir. Rüya sahibinin hayatını mahvetmek isteyen, ona zarar vermek için her türlü fırsatı ve kişiyi kullanmaktan sakınca duymayan bir düşmanın varlığına alamet olan rüya, bu dönemde kişinin görüştüğü kişilere dikkat etmesi hususunda da uyarı mahiyetindedir.

Rüyada Pervane Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok fazla kararsızlık yaşayan ve önemli konularda bocalayan kişilerin sürekli başkalarından fikir almak, onların desteğini görmek istemesine işarettir. Rüya sahibi kendi başına karar veremediği gibi, kararlarının arkasında da duramadığı için sıkıntılar yaşıyor demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pervane Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020