RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Pilav Yemek

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav yemek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili bazı yeni kararlar alacağına ve bu konuda hiçbir şartta ve koşulda geri adım atmayacağına alamet eder. Rüya sahibinin yaşamında kafasına yatmayan ve içine sinmeyen bir takım meseleler olduğuna ve kişinin bu durumdan kurtulmadığı sürece mutluluğu ve huzuru tam olarak bulamayacağına rivayet edilir.

İçindekiler

Rüyada Pilav Yediğini Görmek

Rüyada pilav yediğini görmek,  rüyayı gören kişinin cesaretini ve öz güvenini toplayarak, bugüne kadar hep çekimser kaldığı ve bir türlü atılım yapamadığı bazı işlerden yana girişimde bulunacağına ve bu konuda sonuç ne olursa olsun razı geleceğine ve denemiş olmayı zaten kazanç sayacağına tabir edilir.

Rüyada Etli Pilav Yemek

Rüyada etli pilav yemek, rüya sahibinin hanesine bolluğun ve bereketin geleceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına ve tüm aile bireylerinin daha güzel, konforlu ve zengin bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Tavuklu Pilav Yemek

Rüyada tavuklu pilav yemek de hayır olarak kabul edilir ve hemen hemen etli pilav yemek gibi tabir edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine ve bu sayede toplum içinde itibar edinmeyi başaracağı gibi aynı zamanda da rahat rahat harcama yapacağı kadar maaşı olacağına delalet eder.

Rüyada Buhara Pilavı Yemek

Rüyada buhara pilavı yemek, rüya sahibinin aklına geldikçe kendisini hem hüzünlendiren hem de mutlu eden bir gönül defterinin yeniden açılacağı ve belki de olumlu yönde gelişme göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Pirinç Pilavı Yemek

Rüyada pirinç pilavı yemekle pilav yemek aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin içine kapanık oluşundan, suskunluğundan ve kendini hep saklıyor olmasından vazgeçip açılacağına ve düşüncelerini açık açık söyler olacağına rivayet edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pilav Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020