RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Pirelenmek

Rüyada Pirelenmek

Rüyada pirelenmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında normal bir şekilde ilerleyen herşeyin tam tersine döneceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine ve bu sorunlara acilen çözüm bulunması gerektiğine işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Pirelendiğini Görmek

Rüyada pirelenmek ile aynı anlama gelmektedir. Uzun bir süreden beri çok büyük ve güzel olayların yaşandığı rüya sahibinin hayatının çok kötü bir döneme girdiğine, atılan her adımın daha büyük zararlara sebep olacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine alamet eder.

Rüyada Pireler Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki başarılarını, ortaya koyduğu projeleri ve gerçekleştirdiği çalışmaları çekemeyen, işleri bozmak için uğraşan ancak herhangi bir müdahalede bulunamayıp sadece dedikodu çıkaran ya da arkadaşlar ve ortaklar arasına nifak sokmaya çalışan birileri tarafından izlendiğine rivayet eder.

Rüyada Pireli Kedi Görmek

Rüya sahibinin, hanesinde kendisine yardım eden ve hizmetini gören bir kişi tarafından çok büyük bir dedikoduya malzeme edildiğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan çalışmaların düşmanlara anlatıldığına ve bundan sonra böyle olayların yaşanmaması ve tekrar kötü durumlara düşülmemesi konusunda daha dikkatli olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Pireli Köpek Görmek

İş hayatında uzun bir zamandan beri rüyayı gören kişinin, yaptıklarını takip eden, işlerinin kötü gitmesi için herşeyi yapan ve rüya sahibinin önüne sürekli engeller çıkartıp tökezlemesine neden olan kötü bir düşmanın varlığına tabir edilir.


Kaynak: rüyada pirelenmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pirelenmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020