RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Pislemek

Rüyada Pislemek

Rüyada pislemek, rüyayı gören kişinin kurtuluş için ettiği duaların kabul olacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin hayatındaki aksiliklerin ortadan kalkacağına, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına rivayet edilir. Kişi, rahata erecek, daha güzel ve daha lüks bir hayat yaşayacak, sonunda kavuştuğu konforlu hayatı da baki olacak demektir.

İçindekiler

Rüyada Pislemek ve Temizlemek

Rüyayı gören kişinin geçim kolaylığı içinde olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Altına Pislemek

Rüyayı gören kişinin kendi azmi, çalışkanlığı, inancı, cesareti ve mücadeleci ruhu sayesinde önemli noktalara geleceğine, güzel işler yapacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Yatağa Pislemek

Rüyayı gören kişinin tüm hastalıklarından, kötü düşüncelerinden, kendisini mutsuz ve huzursuz eden korkularından kurtulacağına, hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına ve kafasının da rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Eve Pislemek

Rüyayı gören kişinin hane içinde yaşanacak güzel olaylara, aile bireyleri ile olan hoş muhabbetine, evinden başka hiçbir yerde bulamadığı saadete tabir edilir. Rüya sahibi ev yaşantısında bolluk, bereket ve zenginlik yaşayacak ve şenlik içinde olacak demektir.

Rüyada Tuvalete Pislemek

Rüyayı gören kişinin hak yolundan ve doğruluktan ayrılmadığına, kazancına hile ve fesat karıştırmadığına, işlerini yalan dolan ya da iftirayla yürütmediğine bilakis kazancının hayrını verdiğine ve elinden geldiğince Allah katında mubah olan işler yapmaya özen gösterdiğine yorulur. Rüya sahibinin helal lokma yediğine ve mallarının hepsinin de alın teri ile alındığına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pislemek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020