RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Portakal Toplamak

Rüyada Portakal Toplamak

Rüyada portakal toplamak, övülmek ve çok sayıda kişiden takdir almak manasına gelir. Genç kimseler için eğitimleri süresince pek çok başarı elde edeceklerine, sınavlardan zaferlerle çıkacaklarına ve geleceklerine daha erken yaşlarda emin adımlar atacaklarına işaret eder. Kişinin görev bilincinin gelişeceğini, ortak işlerde gücünü ve ileri görüşlü fikirlerini sunarak pek çok sorunda pratik çözümler geliştireceğini, bu yönü ile beğeni toplayacağını ifade eder. İkili ilişkilerde ve özel hayatta karşıdaki kimseyle empati yapmanın kişiye kazandıracağı artıların ilişkilere de çok olumlu yansıyacağını bildiren rüya, halkla ilişkiler, iktisat gibi alanlarda başarılı olunacağını, kişinin iletişim becerisini kullanabileceği iş alanlarına yönelmesinin doğru olacağının da altını çizer.

İçindekiler

Rüyada Olgunlaşmamış Portakal Toplamak

Başkalarının sözlerine inanarak yanlış yatırımlar yapmak ve çok uzun vadeli işlere girişmek anlamına gelir. Kısa dönemde kar getirmesi amacıyla kurulan bir işte ortaklarla anlaşmazlık yaşanmasına ve bir anda moral bozukluğu yaşamaya da alamettir. Genç kimselerin bir an önce isteklerine kavuşmak için ya da kendilerini ispat etmek için çok yanlış davranışlarda bulunacaklarına ve içinde bulundukları çevreden, yanlış arkadaşlardan etkilenerek ailelerine karşı geleceklerini ve gerginlikler yaşayacaklarını bildirir. Aileyi üzmek, kötü sözler söylemek veya kırıcı davranışlarda bulunmak suretiyle huzursuzluk yaratmak manasına da gelir.

Rüyada Çürük Portakal Toplamak

Girişimler için geç kalınmış bir sürece ve zamanında hamle yapmamaktan kaynaklanan derin bir pişmanlığa alamettir. Kişinin kendisini çok fazla önemsemesi ve her şeyi bildiğini iddia etmesinin mal kaybına neden olacağını, zayıflayan maddi geliri yüzünden içine kapanık bir duruma düşeceğine de yorumlanır.

Rüyada Portakal Toplamanın Psikolojik Yorumu

Başkalarından etkilenen ve kendisine idol olarak çok beğendiği sevdiği bir kimseyi örnek alan, rol model kapsamında karşısına çıkan önemli, şöhretli veya başarılı kimseleri incelemek manasına gelir. Başkaları gibi yaşamak için başkası gibi davranmaya çalışmanın da alametidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Portakal Toplamak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020