RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Rapor Görmek

Rüyada Rapor Görmek

Rüyada rapor görmek, durgunluğa ve bir süre boyunca işlerin durmasına, gelirde azalmaya ve alacakların tahsilinde güçlükler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin bu durgunluk döneminde borçlarının kısmen artacağına ve ekonomik tedbirler almak zorunda kalacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine alamet eder. Kişinin bu durgunluk döneminde bazı kurallar koymasına ve kendisi ile ilgili yaşadığı sınırlamalar yüzünden sıkıntı yaşayacağına, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına alamet eder. Var olan yeteneklerini doğru şekilde kullanamayan kişinin zaman kaybı yaşayacağına ve işleri ötelemesinden dolayı gelecek zamanda sıkışacağına da tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Rapor Aldığını Görmek

Dürüst davranmak yerine olayları çarpıtarak sunan rüya sahibinin bu tutumunun kendisine bir şey kazandırmayacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına alamettir. İş konusunda da uzlaşmaz bir tavır sergileyen kişinin güvensiz bir izlenim vermesi yüzünden terfi edemeyeceğine, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına yorumlanır.

Rüyada Rapor Tutturmak

Bir olay veya durumla ilgili rapor tutturduğunu gören rüya sahibinin iş yerinde aşırı katı tutumları söz konusu olduğundan çalışanların sık sık iş bırakması ile karşılaşacağına ve yönetici olarak aşırı disiplin uyguladığı için de iş veriminin istediğinin çok altında kalacağına alamettir. Doğru hareket etmek isterken aşırıya kaçmanın kişiye ağır bir fatura ödeteceğini, bu tutumun mutlak surette değişmesi gerektiğini bildiren bir rüyadır.

Rüyada Rapor Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle ailevi sorumlulukları almak konusunda kendisine güvenemeyene rüya sahibinin sık sık bahaneler uydurması ve onların arkasına sığınarak yaşaması sonucunda kendisine olan özgüvenini giderek kaybettiğine, bu durumun sosyal ortamlardaki kimliğini de zedelediği için yalnızlaştığına işaret eden sembolik bir rüyadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Rapor Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020