RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Saç Tokası Görmek

Rüyada Saç Tokası Görmek

Rüyada saç tokası görmek, özellikle bayanlar için hayra yorumlanır ve güzel gelişmelere işaret eder. Özel hayata dair istenilen her şeye kavuşulacağını, özellikle gönlü boş kişiler için iyi bir talip çıkacağını da müjdeleyen rüya, neşeli ve keyif içinde geçecek günlerin de habercisidir. Evli kimselerin tüm akrabaları ve çocukları ile huzur içinde sürecekleri yaşama ve varlıklı bir hayata tabir edildiği gibi, girişimci bir ruha ve yeni açılacak bir işyerine de delalet eder. Saç tokası taktığını gören kişinin uzun süredir beklediği bir olay gerçekleşir ve hayallerine kavuşarak mutlu olur. Keyfi yerinde olmanın, havai bir kişiliğin de alametidir.

İçindekiler

Rüyada Saç Tokası Takmak

Bekar kişiler için bir anda artacak kısmet bolluğuna, seçim yapmakta zorluk çekileceğine ve hayatın güzel taraflarının yaşanmaya başlanacağına işaret eder. Toka taktığını gören kimse karşısına çıkan zorlukları kolay bir şekilde atlatır. Huzurun egemen olduğu yaşantının daha da iyi olacağına, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına delalet eder. Saç tokası aynı zamanda gelinlik giymeye de yorulur.

Rüyada Saç Tokası Almak

Sevilen bir kimseden toka almak kişiye yapılacak önemli bir yardıma işaretken, sevilmeyen veya tanınmayan birinden alınan toka ise, gelecek bir habere işarettir. Toka almak anlaşma yapmak veya yeni bir işe atılmak anlamlarına da gelir ve başlangıçlar yapılacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin bir dönüm noktasına geldiğine, sürekli yeni fırsatlarla karşılaştığına ve evliliğinde mutluluğun daim olacağına da tabir edilir.

Rüyada Saç Tokası Görmenin Psikolojik Tabiri

Her şeyi kafasına takan, küçücük olayları bile büyüterek sorun haline getiren kimseleri işaret eden rüya, psikolojik açıdan takıntılı olunduğuna da delalettir. Gerçekte eğlenmek ve kahkahalar atmak isteyen ama sürekli olarak duygularını bastırmaya çalışan kişileri de sembolize eden rüya, çocuk sahibi olmayı veya özel hayatında kendisini beğenen kişilerin bulunmasına duyulan arzuyu da simgeler.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Saç Tokası Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020