RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Saka Kuşu Görmek

Rüyada Saka Kuşu Görmek

Rüyada saka kuşu görmek, rüyayı gören kişinin, yapmak istediği küçük bir kaçamaktan ötürü başına büyük dertler açacağına ve hiç beklenmedik bir şekilde kötü ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, aşk konusunda yaşadığı sıkıntılardan kurtularak kalbine göre birisi ile aşk yaşayacağına ve mutlu olacağına tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Saka Kuşu Sesi Duymak

Rüyada saka kuşu sesi duyan kişinin, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına ve daha lüks bir semte taşınıp daha iyi bir şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Turna Görmek

Rüyada turna görmek, güçten düşmüş, halsiz ve zayıf bir adamın varlığına işaret edilir.

Rüyada Turna Almak

Rüyada turna almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kötü kalpli, iyilik bilmek ve insanları birbirine düşüren kişilerle arkadaşlık yapıldığına yorulur. Aynı zamanda, iş için çok uzakta bulunan bir yere gitmeye ve işleri yoluna koyduktan sonra geri dönmeye delalet edilir.

Rüyada Çok Turna Görmek

Rüyada çok turna görmek, rüya sahibinin bulunduğu şehirde şiddetli geçecek kışa işaret edilir.

Rüyada Turna Eti Görmek

Rüyada turna eti gören kişinin, yapacağı iş ve gerçekleştireceği çalışma sayesinde çok para kazanacağına ve içinde bulunduğu sıkıntılı ve sorunlu durumdan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Turna Eti Yemek

Rüyada turna eti yemek, rüyayı gören kişinin, insanların mallarını ve paralarını çalan birisi ile ortak iş yapıp bu kişiden kazanç sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Turnaların Toplanması

Rüyada turnaların toplanması, havaların gittikçe daha fazla soğuyacağına ve kışın çok sert geçeceğine delalet edilir.

Rüyada Turnaları Dağınık Görmek

Rüyada turnaları dağınık görmek, rüyayı gören kişinin, istediği ve hayal ettiği her şeye en kısa zamanda kavuşacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Saka Kuşu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020