RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Sanatçı Görmek

Rüyada Sanatçı Görmek

Rüyada sanatçı görmek, hayır görmek, mutlu ve neşeli olmak anlamına gelir. İşlerin hafiflemesi ve rüya sahibinin büyük bir istekle çalışması şeklinde tabir edilir. Rüyasında sanatçı gören kişi için Allah yürü ya kulum diyecek şeklinde yorum yapılır. Rüya sahibi, kendisi için çok bereketli ve hayırlı işlerden teklif üstüne teklif alacak ve hatırı sayılır düzeyde gelir elde edecektir. Rüyada sanatçı görmek hayatın sürekli olarak sürprizler getirmesine, ayrı yerlerden güzel davetler almaya, yeni kişilerle tanışmaya, güzel mekanlarda eğlenmeye ve kaliteli yerlerde tatil yapmaya delalet eder.

İçindekiler

Rüyada Sanatçı Olduğunu Görmek

Rüyasında sanatçı olduğunu gören kişinin rüyası, kendini hayır işlerine adayacağına ve hak yolunda herkesi kendine mest edeceği hayır işleri yapacağına işaret eder. Rüya sahibi, manevi duyguları çok yüksek, alçak gönüllü ve inancı güçlü kimsedir.

Rüyada Sanatçı Öpmek

Özü sözü bir, herkes tarafından saygı gören, lafına itibar edilen, herkesin önünde el pençe divan durduğu birine ve bu kişiden fayda görmeye tabir edilir. Rüya sahibinin bu kişiye bir işi düşecek ve o kişiden kendisine bir ömür müteşekkir kalacağı şekilde iyilik göreceği anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Görmek

Evde en çok rüya sahibinin sözünün geçeceğine ve rüya sahibinin aile bireyleri arasında en ağır kişi olacağına delalet eder. Rüya sahibi o kadar ağırbaşlıdır ki insanlar kendisine hem büyük bir saygı duyar hem de kendisinden çekinir. Ayrıca aile fertlerine konuşmasına gerek kalmadan bir bakışı ile her şeyi anlatabilir.

Rüyada Ünlü Olmak

Rüya sahibinin eli bol olduğuna, herkesi yedirip içtirmeye bayıldığına yorulur. Rüya sahibi öylesine cömerttir ki yanında kimse elini cebine atamaz. Her yerde hesabı kendisi öder. Bu hassasiyeti sadece eşine dostuna değil, ihtiyaç sahiplerine de gösterir ve bu kimseler için daima hayır yapar.

Rüyada Sanatçı İle Konuşmak

Rüya sahibinin, moral depolamak için çıkacağı bir yolculuğun ardından büyük projelerle iş hayatına döneceği, hem kendisini hem diğer birçok kişiyi şaşırtacak kadar yüklü miktarda kazanca sahip olacağı, bu sayede aile kurma yolunda gerekli bazı şeyleri gerçekleştirme konusunda birkaç adım atacağı, kendisine bir ev satın alacağı ve rakiplerin büyük hüsrana uğramasına sebep olacak bir kariyere sahip olacağı anlamına gelir. Rüyada erkek sanatçı ile konuşmak, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, evlilik konusunda aile büyüklerinden destek alınacağına ve mutlu bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada Sanatçıyla Sevgili Olmak

Aile hayatı ile ilgili olarak bazı kararlar alınacağına, bu kararlar sayesinde zorlukların aşılacağına, kıskanç ve düşmanlık besleyen insanların haneden uzaklaştırılacağına, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, açılan bir davanın haksız olduğunun  anlaşılacağına ve kardeşlerle birlik olup birkaç iş kolunda faaliyet gösterecek bir işyeri açılacağına yorumlanır. Rüyada bir kadın sanatçıyla sevgili olmak, uzak bir şehre yapılan iş seyahati sırasında hiç akılda olmayan bir konuda yeni bir iş bağlanacağı, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceği, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağı ve eğitimle ilgili olarak yapılacak bir atılımın büyük başarı kazandıracağı anlamına gelir.

Rüyada Sanatçıyla Öpüşmek

Rahat ve kazançlı bir projenin başına geçmeye, olmadık şeylerden sorun çıkaran ve moral ve motivasyonu bozan bir kişi ile ilişkilerin sonlandırılacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, parasal olarak iyi bir makama terfi alınacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, zor durumdaki bir kişiye yardımcı olunacağına ve zorlukların aşılacağına delalettir. Rüyada sanatçıyla sarılmak, ortaya konulacak çalışmanın kazanacağı büyük başarı ile herkesin tanıdığı ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına ve işsizlikle boğuşan bir kişiye iş olanağı sağlanacağına yorulur.

Rüyada Ünlü Bir Erkek Sanatçı Görmek

Edilen duaların kabul görmesi ile uzun zamandan beri hayali kurulan şeylere kavuşulacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine ve zenginliğe ulaşılacağına delalettir. Rüyada ünlü bir kız sanatçı görmek, haneye bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine ve verilecek kararların uygulanması ile isteklerin bir bir gerçekleştirileceğine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Ünlü Sanatçı Görmek

Rüya sahibi, kendisini uzun zamandan beri rahatsız eden ve büyük bir sıkıntı içine girmesine sebep olan bir kişi ile karşı karşıya gelecek ve bu kişiden gördüğü zararın telafisi için bir uğraş içine girecek demektir. Rüyada ölmüş ünlü sanatçı görmek ve üzülmek, çok zor durumda kalmış bir akrabanın yardım isteğine karşılık verileceğine dolayısıyla da ona çok makbule geçecek büyük bir iyilikte bulunulacağına ve ona katkıda bulunulacağına yorulur. Rüyada ölmüş ünlü sanatçının dirildiğini görmek, insanlar arasında çok konuşulacak ve haris kişilerin de dedikodu malzemesi olacak bir iş yapmak demektir. Rüyada ölmüş ünlü sanatçının yaşadığını görmek, yok sayılan bir kimsenin bir lafından ya da hareketinden etkilenmek anlamına gelir.

Rüyada Sanatçı İle Yemek Yemek

Başarılı olacağından, ilgi göreceğinden ve dikkat çekeceğinden çok umutlu olunan bir projenin ya da çalışmanın meyvelerini toplamaya yani karşılığını umulduğu şekilde almaya işaret eder. Rüyada sanaçı ile balık yediğini görmek, bir kısmeti ya da nasibi bölüşmeye veya bir şanstan ortak şekilde yararlanmaya delalet eder. Rüyada sanatçı ile tatlı yediğini görmek, deyim yerindeyse tatlı yemeye ve tatlı konuşmak yani bir kimse ile samimiyet ve hoş sohbet içinde olmak demektir. Rüyada sanatçı ile meyve yediğini görmek, zenginlik, bolluk ve lüks sahibi olmaktır.

Rüyada Ünlü Kadın Sanatçı Görmek

Verim sağlamaya yönelik bir girişimde bulunmaya, hasatın sağlam ve kaliteli olmasına bu sayede büyük kazanç sağlamaya yorulur. Rüyayı gören kişinin kendisine kesintisiz gelir getirecek bir alanda bir işe atılmasıdır. Rüyada ünlü kadın sanatçıyla fotoğraf çektirdiğini görmek, mesleğinde lider olan bir kimseden beslenmeye yani ondan örnek almaya, iş, yol ve yöntem öğrenmeye ve bu sayede de bunun avantajlarını yaşamaya delalet eder. Rüyada ünlü kadın sanatçıyı öpmek, kişiye hem kariyerinde hem de genel yaşantısında büyük getirisi olacak önemli ve büyük bir olanak elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Sanatçı İle Evlenmek

Hayalini gerçekleştirmek demektir. Rüyayı gören kişinin hayatının odağı haline getirdiği ve bu sebeple hep kafasında canlı tuttuğu bir arzusunu yerine getirmesidir. Rüyada sanatçı ile evlendiğini ve gelinlik giydiğini görmek, belki iş belki de özel yaşamda hayatının teklifini almaya ve bir dönüm noktası yaşamaya yorulur. Rüyada santçı ile evlendiğini ve damatlık giydiğini görmek, imaj güçlendirmeye ya da yeni bir imaj kazanmaya imkan verecek işlere girmeye alamet eder. Rüyada sanatçı ile evlendiğini ve boşandığını görmek, çok hızlı bir dönem geçirmeye ve pek çok duyguyu bir arada yaşamaya işaret eder.

Rüyada Sanatçı İle Fotoğraf Çektirmek

Yeni kimselerle tanışarak eğlenceli ve keyifli arkadaşlıklar kurmaya dolayısıyla çevre değiştirmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin daha elit mekanlarda yemek yiyeceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine alamet eder. Rüyada sanatçı ile sahnede fotoğraf çektirmek, sahip olunacak makam sayesinde toplumda herhangi biri olmamaya, nitelikli işler yapmaya, itibar ve ilgi görmeye, çevrenin de kalabalık olmasına alamet eder. Rüyada sanatçı ile kuliste fotoğraf çektirmek, rüyayı gören kişinin çok başarılı olmasına ve zaferler kazanmasına karşın tevazu gösteren ve genellikle geri planda kalmayı tercih eden kimse olduğu anlamına gelir. Rüyada sanatçı ile konserde fotoğraf çektirmek, kişinin galibiyet sayacağı bir adım atması demektir.

Rüyada Kendini Sanatçı Olarak Görmek

Elegan yani prestijli ve seçkin bir kariyer edinmeye ve kartvizit sahibi olmaya daha açık bir ifadeyle işinde markalaşmaya işaret eder. Rüyada kendini şarkıcı olarak görmek, doğru söylemeye, doğru davranmaya ve doğru kararlar verme anlamına gelir. Rüyada kendini tiyatro sanatçısı olarak görmek, çok yönlü bir insan olmak ve pek çok vasıfları olan bir karakter taşımak demektir. Rüyada kendini sinema sanatçısı olarak görmek, insanlar tarafından övülmeye ve beğenilmeye çok önem vermeye ve hep bu doğrultuda  ve bunu esas alarak yaşamaya alamet eder. Rüyada çok ünlü bir sanatçı olduğunu görmek, başarı ve mutluluğun daim olmasıdır.

Rüyada Sanatçı Görmenin Psikolojik Yorumu

Bireyin yeteneklerinin farkında olduğunu ve bir şekilde bunları ortaya çıkararak kendini göstermeye çalıştığını ifade eder nitelikteki bir rüyadır. Kişi, sahip olduğu özel becerilerin ve kendisini diğer insanlardan ayıracak düzeydeki bilgilerinin körelmesini istemiyor ve bunları kendisine hem maddi hem de manevi anlamda kazanç getirecek şekilde kullanmak istiyor demektir. Bir diğer yandan da bireyin gerçekten de ünlü bir insan olmaya yönelik bir amacının ya da hayalinin olduğunu söylemek mümkündür ya da rüya sahibi hem keyif alacağı ve herkes tarafından tanınacağı hem de büyük paralar kazanacağı bir sektörde iş yapmak istiyor olabilir.


Kaynak: rüyada sanatçı görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sanatçı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020