RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Sarma Sarmak

Rüyada Sarma Sarmak

Rüyada sarma sarmak, rüya sahibinin mükemmeliyetçi bir insan olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerine çok titizlendiği ve her işini kusursuz yapmak için çabaladığı anlamına gelir. Bu durumun rüya sahibi için bazen avantaj bazen de dezavantaj olduğu yorumu yapılır. Çünkü rüyayı gören kişinin hiç hata yapmamak için çabalaması onu gereğinden fazla yoruyor demektir. Diğer yandan da büyük başarı olarak kabul edilir.

İçindekiler

Rüyada Yaprak Sarması Sarmak

Rüyayı gören kişinin mesleği ile ön plana çıkacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına bu sayede de tüm ilgiyi ve gözleri kendi üstünde toplayacağına rivayet edilir.

Rüyada Lahana Sarması Sarmak

Rüya sahibinin çalışkanlığına alamet eder ve işinin kendisi için ilk sırada geldiğine yorulur. Bu durum rüyayı gören kişinin çevresindekiler için kendisine karşı bazen isyan nedeni olabilir çünkü kişi o kadar işkoliktir ki sevdiklerini bazen ihmal edebiliyor demektir.

Rüyada Kara Lahana Sarmak

Rüyada kara lahana sarmak, meşakkat çekmeye ve zorluk yaşamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yükünün artacağına, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, işindeki bereketin, ailesindeki huzurun da kaçacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Lahana Sarmak

Rüyada beyaz lahana sarmak da kara lahana sarmak gibi yorumlanır ve rüyayı gören kişinin şanssızlığı olarak kabul edilir. Rüya sahibinin umutlarını kaybetmesine ve hayal kırıklığına uğramasına neden olacak bazı olumsuz ve tatsız olayların meydana geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Lahana Sarmak

Rüyada gerek beyaz gerekse kara ya da yeşil lahana sarmak iyi değildir ve uğursuzluğa uğramaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, gülen yüzünün solmasına ve yolunda giden hayatının bozulmasına bu nedenle de mutsuz olmasına alamet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sarma Sarmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020