RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Şehit Tabutu Görmek

Rüyada Şehit Tabutu Görmek

Rüyada şehit tabutu görmek, farklı yorumlanır ancak genel manada kişinin itikadı ile olan bağına yönelik bilgi verir. Rüya sahibinin dini meselelere eğileceğini, daha çok bilgi edineceğini ve iyi bir mümin olmak için hem ibadetlerini düzgün şekilde yerine getireceğini, hem de çevresinde saygı göreceğini ifade eder. Yüksek mertebelerde bulunmaya, asker olmaya, orduda görev almaya, yöneticilik yapmaya da yorumlanan rüya, kişinin hedefleri için her zorluğu göze alacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına alamet eder. Manevi hayatı gelişmişi yüce gönüllü biri olmaya yorumlanır. İçi boş şehit tabutu görmek ise gelecek kötü haber manasındadır. Yaşlı biri için uzun yıllar sağlıkla yaşadıktan sonra hayırlı bir ölümle bu dünyaya veda edeceğine, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Şehit Tabutu Taşımak

Çok büyük ve Allah katında makbul olan iyilikler yapılacağının haberini veren rüya, okul yaptırmak, kimsesiz çocukları iş sahibi yapmak ve onları korumak demektir. Rüya sahibinin hayatını iyiliğe ve yardımlara vakfedeceğini bildiren rüya, sevap hanesinin dolu olacağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına müjde verir ve salih bir kimse olunacağını ifade eder.

Rüyada Şehit Tabutu Görüp Ağlamak

Tersine yorumlanan rüya, kişinin manevi anlamda büyük bir sevinç yaşayarak duygusallaşacağı bir döneme gireceğini ve gönül gözünün açılacağını, yaptığı yanlışların farkına vararak, hatalarını düzeltme yoluna gideceğini işaret eder. Akrabalarla ilişkilerin tazeleneceği ve kişisel sorunların çözüme ulaşacağını müjdeleyen rüya, iş sahibi olanların helal yoldan kazanacakları parada artış olacağını ve dertlerinden kurtulacaklarını da bildirir.

Rüyada Şehit Tabutu Görmenin Psikolojik Yorumu

Oğlu vatani görevini yapan ebeveynlerin kaygılarını dile getiren rüya, aynı zamanda toplumsal olaylardan ve alınan şehit haberlerinden etkilenen kişilerin de bilinçaltlarını işaret eder. Diğer yandan şehit tabutu, rüya sahibinin manevi amaçları olduğunu ve inançları doğrultusunda yaşamak istediğini de ortaya koyar.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Şehit Tabutu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020