RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Şekerpare Görmek

Rüyada Şekerpare Görmek

Rüyada şekerpare görmek, yaşamın iyi koşullarla süreceğine ve rüya sahibinin çevresiyle olan bazı sorunların üstesinden geleceğine alamettir. Tatlıya bağlanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların işareti olan rüya, aynı zamanda kişinin yıllardır aradığı mutluluğu bulacağına, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına yorumlanır. Hülyalı günlerin, güzel insanlarla tanışmanın ve sosyalleşmenin işareti olan rüya hanedeki sıkıntıların, kara bulutların ve nazarların yok olacağına da müjde verir. Rüya sahibinin şöhreti yakalayacağı bir mesleğe sahip olacağını ve hem elde ettiği başarılar, hem de sürdürdüğü güzel, lüks yaşam sayesinde insanların kıskançlıklarına, iltifatlarına ve zaman zaman nazarlarına maruz kalacağını ancak ağzının tadının kaçmayacağını tabir eder. Şekerpare gören bekar bayanlara görücü gelir. Kişinin evlenmemiş kızı varsa istemeye gelineceğini, bekar oğlu olanların da görücüye gideceklerini, nişan veya söz keseceklerini de ifade eder.

İçindekiler

Rüyada Şekerpare Yapmak

Borçlarını bitirecek olan rüya sahibinin yaşadığı ferahlık nedeniyle evinde sevdiği insanları konuk edeceğine, üzerindeki yükten kurtulacağına ve rahatlayacağına yorumlanır. Uzakta olan veya yıllardır görüşülmeyen bir akrabaya veya yakına kavuşacak olmanın hasret gidermek suretiyle duygusal anların yaşanacağının delaleti olan rüya aynı zamanda eğitime önem veren rüya sahibinin mesleğini eline alacağına ve hayırlı bir işe gireceğine de yorulur.

Rüyada Şekerpare Yemek

Şifa anlamına gelir ve her türlü hastalıktan kurtulmak, rahatlamak, bedensel aktivitelerde artış, ev içinde yeniden huzurlu olmak demektir. Kişinin yaşamında eksik olan her şeyin tamamlanacağını, aksiliklerden kurtulacağını ve içinde olduğu dönemde şansının yüksek olacağını ifade eder. İstenen her şeye kavuşacak olmaya ve aşk hayatında güzel gelişmelere de yorumlanır.

Rüyada Şekerpare Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkese yardımcı olmak, insanların dertlerine çare bulmak isteğinin kişiyi sosyal yaşamda pek çok kuruluşla işbirliği yapmaya ittiğini, isteyerek sorumluluklarını artırdığını ve iyi kalpli olduğunu gösterir. Kin gütmeyen, çevresine elinden geldiğinde destek olmaya, sorunlarını çözmek için yardım etmeye çalışan biri olunduğunu da bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Şekerpare Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020