RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada sevmediği birini görmek, arkadaş seçimlerinde genellikle iyi olmamak, kendisi için doğru olanı yapmakta geç kalmak demektir. Kişinin yakınlarından, çevresinden gördüğü zararın çok fazla olduğunu ve bu nedenle bulunduğu noktadan bir adım ileri gitmekte dahi zorlandığını, hayatında ne yaptıysa hepsini kendi çabasıyla başardığını bildiren rüya, kıskanç, fesat ve dedikodu yapan kimselerin can sıkıcı konuşmalarına tanık olmak manasına da gelir. Çalışma hayatındaki kişilerin, kendilerini savunmak veya aklamak zorunda kalacakları bir problemle uğraşmak durumunda kalacaklarını bildiren rüya, ev içinde karşılıklı anlaşmanın zorlaşacağını, özellikle evlilerde eşin başka kimselerin lafına bakarak hareket etmesinin büyük sorunlara neden olacağının tabiridir. Rüya sahibinin gerçek hayatta uzak durmaya çalıştığı, daha önce kavga ettiği ya da araya soğukluk girmiş olan biriyle karşılaşarak hiç hoşuna gitmeyecek bir ortamda bulunacağını da delalet eder.

İçindekiler

Rüyada Sevmediği Birini Ölmüş Duymak

Bu dönemde alınan haberlerin, gelişmelerin veya karşılaşılan fırsatların kişinin hayatında ciddi değişikliklere neden olmayacağını, hayat rutinini bozacak herhangi bir olayla karşılaşmayacağını bildiren rüya, başka kişilerin sözleriyle hareket etmeyen rüya sahibinin, şartlara göre şekillendirmediği yaşamında mutlu olduğunu bildirir. Gerçek hayatında sevmediği birinin öldüğünü duymak, o kimsenin bir başarısını işiterek kıskançlık içine girmek anlamına da gelir.

Rüyada Sevmediği Birini Evlenirken Görmek

Gönlüne yatmayan bir işe girişmek, bir yanıyla istemediği bir durunda kalmak ve ortamı idare etmek manasındadır. Kişinin ailesinin kendisinden rica etmesi üzerine yapacağı bir iş nedeniyle büyük sıkıntı yaşayacak olduğunu işaret eden rüya, evliliklerde de kişiye karakter olarak hiç uygun olmayan birinin tercih edileceğini ifade eder.

Rüyada Sevmediği Birini Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta da kişiyi varlığıyla rahatsız eden kişi ya da kişiler olduğunu, bazı ortamlarda gerginlikler yaşandığını ifade eder. Sevmediği birini görmek, korkuları, çekinceleri ve huzursuzluk çekildiğini de tabir eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sevmediği Birini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020