RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Sirk Görmek

Rüyada Sirk Görmek

Rüyada sirk görmek, bugüne değin çaba gösterilen ve çözülmesi için uğraşılan sıkıntıların nihayete ereceğini, rahat, derin bir nefes alacak olan rüya sahibinin emeklerinin karşılığını da hak ettiği şekilde alacağını müjdeler. Sirk görmek, iş yaşantısının yakın gelecekte hareketleneceğini, toplantılar ve seyahatlerin dışında yeni girişimlerin de söz konusu olacağını, kişinin kendisine ve sevdiklerine zaman ayırmakta zorlanacağını ifade eder. Renkli, cezbedici bir kişiliği olan, macerayı seven, güçlü karaktere sahip karşı cinsten biri ile tanışmak, uzun yıllar sürecek güzel bir ilişkiye adım atmak anlamına da gelir. Beraberliklerde eşlerin birbirlerine karşı davranışlarının incelikli olacağını, aşk tazelemek için çeşitli sürprizler yapılacağını, hediyeler alınacağını da delalet eder. Can sıkıntısından kurtulmaya ve daha eğlenceli günler yaşamaya, keyif dolu sohbetler etmeye alamettir.

İçindekiler

Rüyada Sirke Gitmek

Sirke gitmek, yapılacak iyi ve doğru bir seçimin işaretidir. Hayatındaki bazı sıkıntıları ortadan kaldırmak, daha keyifli bir yaşantıya sahip olmak için mevcut sosyal ortamını değiştirecek olan rüya sahibinin, tanışacağı kişilerle ortak iş yapacağına, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Sirk Cambazı Görmek

Mücadele ederek kazanılacak bir zafere ve mesleğe yorumlanır. Zor şartlarda çalışan rüya sahibinin yakın zamanda işlerinin kolaylaşması üzerine rahatlayacağını, motivasyonunun tam olacağını, ruhen ve fiziki olarak iyi durumda olacağını bildirir. Çeşitli sıkıntılarla çıkılacak bir yolun sonunda büyük bir mutluluk olduğunu, sabır gösterilmesi halinde geleceğin kişinin hayatında yükseliş, para, şans gibi olumlu gelişmelerle dolu olacağını tabir eder. Sirkte çalışmak uzun sürecek bir bekleyişin, finansal açıdan zor günlerden geçileceğinin, kısa süreli sıkıntıların kişiyi çok da bunaltmadan kendi seyrinde yok olup gideceğini işaret eder.

Rüyada Sirk Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok yönlü olunduğu kadar, çok renkli bir kişiliğin, dışa dönük yaşanan hayatın, sosyal sorumluluk projelerinde yer almanın, kendisini hayatın içinde görmek istemenin ifadesidir. Sirk gören kimseler aynı anda pek çok ille iştigal edebilir ve konsantrasyon sorunu yaşamazlar.


Kaynak: rüyada sirk görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sirk Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020