RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Siyah Giymek

Rüyada Siyah Giymek

Rüyada siyah giymek, asiliğe işaret eder. Rüya sahibi yaşamında çevresindeki insanlarla çatışan ve kendi değerlerini oluşturan bir kişiliğe sahip olacaktır. Bu nedenle insanların kendisine bakış açısı hoş olmayacaktır. Bu davranışlarıyla ailesi ile sorunlar yaşayabilir. Kafasına buyruk, kendi hayatını kendisi şekillendiren ve diğer insanların düşüncesini önemsemeyen bir kişi olacaktır. Ayrıca rüya sahibi, karanlık, kötü yollara düşen biri olacaktır.

İçindekiler

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, bazı rüya tabircilerine göre asil olmaya, bazı rüya tabircilerine göre ise de sıkıntı ve keder işaret eder. Rüyada siyah elbise giydiğini gören kimse, örtünür ve manevi duygularını ön plana çıkarır. Dini gereklerini yerine getirecek olan kişi Allah katında da yükselir.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada görülen siyah renk, mala delalet eder. Rüya sahibi yakın zamanda bir büyüğünden mal sahibi olacaktır. Ayrıca ulu bir kimse olmaya yorumlanır. Eğer siyah rengi sevmeyen biri rüyada siyah renk görüyorsa, sıkıntı ve kederli günler yaşayacaktır. Ancak rüya sahibi için kötü günler uzun sürmeyecektir.

Rüyada Ölünün Siyah Giymesi

Rüyada ölünün siyah giymesi, ölmeden önce işlediği günahlara işaret eder. Görülen kişi gerçek hayatta işlediği günahların cezasını ahirette çekecektir. O kişinin bilinmeyen yönleri daha sonradan anlaşılacaktır. Rüyada görülen kişi, yaşadığı dönemde rüya sahibine de bir kötülük etmiş olabilir. Rüya sahibinin bundan haberi olmayacaktır ancak iyi araştırması gereken durumlar olabilir.

Rüyada Beyaz Giymek

Rüyada beyaz giymek, saflık ve temizlik anlamına gelir. Rüya sahibi hayatını iyiliklere, hayır işlerine adayacaktır. Hem manevi hem de maddi açıdan oldukça zenginleşecektir. İhtiyacı olanlara yardım eden, kendisinden daha çok diğer insanları düşünen bir kişiliğe sahip olacaktır. Yaptığı işlerle de insanların takdirini alacaktır. Rüya sahibinin aile hayatı da oldukça güzel olacaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Siyah Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020