RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Siyah Mont Görmek

Rüyada Siyah Mont Görmek

Rüyada siyah mont görmek, gizemli bir kimse ile tanışmak ve bu kişi ile bazı iş girişimlerinde birlikte çalışmak şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin karşısına çıkacak kişilere karşı hemen güvenmek konusunda acele etmemesi gerektiğine, karşısındaki kişiyi önce tanıyıp sonra daha samimi olmanın faydalı olacağına da alamettir. Bir sorunda kişinin kabahatini kabul etmemek yerine sürekli olarak direnç gösteriyor olması yüzünden çözümün geciktiğine de tabir edilir. Hükümran bir tavır içinde olan kişilerin iş yerlerinde bazen istikrarı sağlamak amacı ile fazla sert çıkışları olmasının, çalışanlar üzerinde olumsuz etkileri olduğuna ve bunun işe yansımasından dolayı da sürekli gergin bir havanın hakim olmasını bildirir.

İçindekiler

Rüyada Siyah Mont Satın Almak

Dışardan sert görünen ama iç dünyasında son derece merhametli olan rüya sahibinin, düşmanların eline koz vermemek için dikkatli davranacağına, açık vermeden ve sırlarını kimseye anlatmadan yaşayacağının alametidir. Ser verip sır vermemek şeklinde de yorumlanan rüya iş konusunda kişinin hem çok ahlaklı, hem de oldukça çalışkan ve disiplinli davrandığını da ifade eder.

Rüyada Yırtık Siyah Mont Görmek

Planlarda bozulma ve aksaklık yaşanacak olmasına ve kişinin sil baştan planlar yapmak zorunda kalacağına, çıkılmak üzere olunan bir yoldan son anda vazgeçileceğine işaret eder. Beklenen haberin gecikmesi ve umutlanılan bir durumun aksi şekilde cereyan etmesinin kişi üstündeki olumsuz etkilerini de işaret eder ve eski alışkanlıklardan kopmak, yenilenmek gerektiğini de bildirir.

Rüyada Siyah Mont Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının kusurlarını arayan ve diğer insanların yaşamlarını aşırı derecede merak eden kişilerin gizli kapaklı olaylar karşısındaki ilgilerini işaret eder. Kusur arayan ve bulan, kimseyi beğenmeyen, güç konusunda takıntılı kimselerin sembolü olduğu gibi, gizlilik konusunda ihtimam gösteren ve kendi hayatını başkalarınınkinin aksine deşifre etmek istemeyen kimseleri de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Siyah Mont Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020