RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Sökük Dikmek

Rüyada Sökük Dikmek

Rüyada sökük dikmek, hayırlı ve güzel işler yapmaya, kini, düşmanlığı ve anlaşmazlığı bitirmeye, hatalardan ders almaya ve onları tekrara düşmemeye, olgunlaşmaya, törpülenmeye, sevap işlemeye, sadaka ve zekât vermeye ve hak yolunda ilerlemeye tabir edilir. Rüya sahibinin her geçen gün daha aklı başında kimse olacağına, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, bilgi konusunda da hiçbir eksiğinin ve gediğinin kalmayacağına alamet eder.

İçindekiler

Rüyada Yırtık ve Söküğü Dikmek

Rüyada yırtık ve söküğü dikmek, hakkaniyetli bir kimse olmaya, çok okumaya, din işlerinde âlim, ticaret işlerinde ehil kimse haline gelmeye, hataları kabul etmeye ve özür dileme büyüklüğünü göstermeye işaret eder.

Rüyada Yırtık Görmek

Rüyada yırtık görmek, rüya sahibinin işlerinin bozulacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına, kötü haberler alacağına ve arka arkaya pek çok başarısızlık yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yırtık Elbise Görmek

Rüyada yırtık elbise görmek de yırtık görmek gibi tabir edilir ve musibet olarak yorumlanır. Hayal kırıklığına, üzüntüye, kedere ve gözyaşına alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının kötü yönde ilerleyeceği ve karmaşaların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

Rüyada yırtık pantolon görmek kötü haberler almaya ve telaşlanmaya delalet eder. Rüya sahibinin yanlış kararları ve yanlış adımları nedeni ile başının derde gireceğine, kazancının düşeceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına tabir edilir. Mutsuzluk yaşamak ile açıklanır. Rüyada yırtık pantolon giymek de aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyada yırtık ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin rahatının bozulacağı ve can güvenliğinin kalmayacağı anlamına gelir. Kişi, tekin olmayan bazı kişilere uyacak, onlar nedeni ile bilmediği işlere girecek, bu kötü ve belalı durumun içinden kolay kolay kendisini kurtaramayacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Sökük Dikmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020