RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Su Şişesi Görmek

Rüyada Su Şişesi Görmek

Rüyada su şişesi görmek, uzun süre boyunca kişiye gelir getirecek bir iş sahibi olmaya ya da bir mülkten elde edilecek düzenli kira getirisine işaret eder. Su şişesi büyükse gelir de o oranda büyük olur. Bu rüya farklı bir yoruma göre, kişinin ayağını yorganına göre uzatması gerektiğini de bildirir. Özellikle çok fazla harcama yapan kimselerin gelirlerini aşacak şekilde hareket etmelerinden dolayı ilerde yaşayacakları maddi sorunlara da dikkat çeker. Aile üyelerinin hepsinin çalışıp gelir elde etmesi sonucunda iş birliği yaparak alınacak ortak bir tapunun da alametidir. Geçim darlığı çekilmese de çok zengin bir hayata sahip olunmayacağını da bildirir.

İçindekiler

Rüyada Su Şişesi Doldurmak

Bir çeşmeden veya bir ırmaktan su doldurduğunu gören kişi, tanıdığı bir kimse vasıtası ile hayatını kazanacağı ve ailesine kolayca bakacağı bir işe girer. Kesilmeyecek olan rızka ve evden eksilmeyecek olan berekete yorulan rüya son derece hayırlıdır ve özellikle şifa arayanlar için müjde niteliğindedir. Ümit kesilen bir hastalığa sahip olan kimselerin bir anda iyileşeceklerini ve bu mucizevi durumdan sonra kendilerini inançlarına vererek her gün dini vecibelerini aksatmadan yerine getireceklerini de tabir eder.

Rüyada Su Şişesi Boşaltmak

Var olan sorunu çözmek için yanlış bir yönelişe girildiğinin, kişinin ihtiyacı olan çözümün başka bir bakış açısı sayesinde elde edileceğinin işaretidir. Yapıcı olmak isterken kişinin var olan mutluluğunu da yıkacağı yanlış bir hamle yapacağını ve sonradan aklının başına gelmesi halinde durumu düzeltmek için uzun süreliğine çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada Su Şişesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı derecede ayrıntılarla uğraşan ve bütünü göremeyen kişilerin çok küçük şeyleri kendilerine dert ettiğini gösterir. Özellikle aşk yaşamında kılı kırk yaran kimselerin aile kuramamalarının altında fazla seçici olmaları ve kafalarında yarattıkları ideale uygun birini aramalarından dolayı bir türlü istedikleri mutluluğu elde edememiş olmalarını sembolize eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Su Şişesi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020