RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Suya Dalmak

Rüyada Suya Dalmak

Rüyada suya dalmak, rüya sahibinin, hayırlı işlerle karşılaşacağına ve kısmetli bir kişi olduğu için para ve mal konusunda sorun yaşamayacağına delalet eder. Kötü kişiler tarafından engellenmiş işlerinin düzeleceğine, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına yorulur. Aynı zamanda, sosyal hayatta ve aile hayatında çok güzel haberlerle karşılaşılacağına işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Denize Dalmak

Rüyada denize dalmak, yapılmak istenen işlerde ve çalışmalarda çok dikkatli olmak ve doğru adımlar atmak gerektiğine, eğer dikkat edilmezse çok büyük zararlara uğranacağına yorumlanır. Zararın, girişilecek daha sonraki işlere engel olacağına ve yapılmak istenen atılımların gerçekleştirilmesinden, ortaya birçok eksikliğin ve sorunun çıkması sonucu vazgeçileceğine delalet eder.

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek, istenen amaçların gerçekleştirileceğine, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına ve iş hayatında birçok düşman kazanılacağına yorumlanır. İş hayatındaki düşmanlıkların sosyal hayatta çok büyük sıkıntılara sebep olacağına yorulur.

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek, iki şekilde tabir edilir. Temiz ve dingin bir ırmak, rüya sahibinin aile hayatında güzel şeylerle karşılaşacağına ve sosyal hayatında saygın bir konuma geleceğine delalet eder.  İtibar edilen, sözü dinlenen, akıl danışılan ve herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına da işaret eder. Kirli ve sert akan bir ırmak görmek, rüyayı gören kişinin başının belaya gireceğine, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına ve ayağını kaydırmak isteyen insanlar tarafından takip edildiğine yorumlanır.

Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında karşılaşacağı ve mutlu olmasına yarayacak şeylere delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında, eşler arasındaki mutluluğa ve sevgiye yorumlanır. İş hayatında yaşanacak, güzel şeylere ve bolluk ve refah içinde geçecek günlere de işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Suya Dalmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020