RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Suya Girmek

Rüyada Suya Girmek

Rüyada suya girmek, iş hayatında ve aile hayatında çok zor günler geçiren, çok büyük üzüntüler yaşayan ve bu yaşadıklarından dolayı çok huzursuz bir döneme giren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, uzun zamandan aile hayatında yaşanan tartışmaların son bulacağına ve her şeyin eskisinden daha güzel olacağına delalet eder.

İçindekiler

Rüyada Suya Girdiğini Görmek

Rüyada suya girmek ile aynı anlama gelmektedir. Uzun bir zamandan beri sıkıntı çeken ve bu sıkıntılar yüzünden bir türlü gün yüzü göremeyen ve rahat bir nefes alamayan rüya sahibinin çok yakın bir zamanda sorunlarından ve sıkıntılarından Allah’ın izni ile kurtulacağına, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Soğuk Suya Girmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde bir anda çok büyük başarılar kazanacağına, çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Arabayla Suya Girmek

İş hayatında yaşanan sıkıntılar yüzünden çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin çok büyük sıkıntılı olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına rivayet eder.

Rüyada Suya Girip Yüzmek

Rüyayı gören kişinin çok mutlu ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük başarılara kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına ve sevinçten ağlayacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Suya Girmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020