RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek kişinin hayatının mutlu ve güzel geçmesine delalet eder. Rüyada tavuk görmek aynı zamanda mantıksız hareket eden ve konuşan bir kadına işaret ederken, bir yardımcıya da delalet eder. Bir de şen şakrak, hayat dolu, yaşama sevinci olan bir kadın anlamına gelir. Rüyada tavuğun dua ettiğini görmek hastalıklara, ölümlere, kötü olaylara ve kabadayıların, serserilerin başa geçmesine delalet eder. Bir kimse rüyasında tavuk görürse bu, rüya sahibinin üzüleceği ve kafasına takacağı olayların yaşanacağına ama geçici olacağına işaret eder. Rüyada birden fazla tavuk görmek terbiye yoksunu kadınlara delalet eder. Tavuk görmek sağlıklı kişi için sağlık problemi çıkacağına, illet bir hastalıkla uğraşan kişi için deva bulmaya delalet eder. Evlenmemiş bir kimse eğer rüyasında tavuk görürse bu onun için nikâh ya da bir gayrimenkul sahibi olmak anlamına gelir.

İçindekiler

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yemek egoist, kendisinden başkasını düşünmeyen, hep ben diyen bir kişiye işaret eder.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek nikâh demektir. Rüyasında tavuk kestiğini gören kişinin yaşça küçük kimseyle izdivaç yapacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti görmek kazanç, bereket, mal, bolluk ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek evlenmemiş olan bir bayana işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada beyaz tavuk görmek güzel huylu, ahlaklı ve güzel sözlü bir kadına işaret eder. Yani hayırlı olan bir kısmettir.

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek çok iyidir. Kişinin mesleğinde gelişeceğine, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına işaret eder.

Rüyada Kuluçkaya Yatan Tavuk Görmek

Rüyada tavuğun kuluçkaya yattığını görmek, evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, evli olmayan kişiler içinse hayırlı kısmetlerle karşılaşmaya delalettir.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Çalışma hayatında yeni bir işe girileceğine, bu işte büyük bir atılım gerçekleştirileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına ve çok yakın bir zamanda hayırlı bir kişi ile nikah masasına oturulacağına alamet eder. Rüyada tavuk pişirip yemek, güzel bir haber alınacağına, bu haberin ardından uzun zamandan beri gerçekleştirilemeyen bir çalışmanın hayata geçirileceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına ve işlerin yoluna gireceğine delalettir. Yaşanan bir haksızlık bu rüyanın görülmesi ile birlikte telafi edilecek demektir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyayı gören kişinin, yeni bir hayata merhaba diyeceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına yorulur. Yaşanan bir işsizlik varsa eğer bu dönem içinde bitecektir. Rüyada tavuk yumurtası yemek, aile bireyleri ile birlikte büyük bir işe girişileceği, bu işte çok akıllıca ve doğru adımların atılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceği, sosyal hayatı içerisinde sevilen bir kişi olunacağı ve rahat bir hayata sahip olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Tavuk Saldırması

İşlerin yaşanacak kötü ve talihsiz olaylardan ötürü çok sıkıntılı bir hal alacağına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına ve bir rahatsızlık yaşanacağına yorumlanır. Rüyada tavuk saldırması ve yaralanmak, yapılan yanlış bir evlilikten ötürü çok pişman olunacağına, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, birçok fırsatın kaçırılacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına ve sorunların üst üste geleceğine delalettir.

Rüyada Tavuk ve Civciv Görmek

Rüya sahibinin, üst üste başarılı işlere imza atacağına, bol kazanç elde edeceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, uzun bir zamandan beri üzerinde düşünülen ve çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve yaşanan tatsız durumların düzeleceğine yorulur. Kişi, eğer iş hayatı ile ilgili olarak bir karar verecekse bu rüyayı gördüğü dönemde vermelidir. Rüyada tavuk ve civciv almak, kardeşlerden birinin yaptığı işe verilecek destek sayesinde birlikte çok iyi noktalara gelineceğine, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Kanı Görmek

Kişi, kendisini çok büyük sıkıntılara sokan bir durumdan kurtulmak için bazı adımlar atacak, bu adımların ardından çok sevdiği bir kişi ile kendi işini kurma ve yeni bir işe girme yolunda bazı kararlar verecek, büyük bir hastalıkla boğuşan bir kişiye yardımda bulunacak ve bu kişiden hayır duaları alacak demektir. Kötü gidiş sona erecektir. Rüyada tavuk kanı içtiğini görmek, beklenmeyen bir sorunun ortaya çıkacağına, bu yüzden çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine ve  akrabalardan biri ile parasal bir sebepten ötürü ters düşüleceğine ancak alınacak yardımla bu durumların düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Tavuk Taşlığı Görmek

Karşılaşılacak engellerin aşılması konusunda yardım edecek bir kişinin varlığına yorulur. Çıkılacak olan yolda birçok kişinin yardımının alınacağına, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine tabir edilir. Rüyada tavuk taşlığı satın almak, ev halkından biri ile düşülen anlaşmazlığın tatlıya bağlanacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Rüyada Tavuk Ayağı Görmek

Şanssızlığın yakın zamanda aşılacağına yorulur. Yaşanan bir yanlış anlaşılmanın sorun getireceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine işaret eder. Rüyada cepte tavuk ayağı görmek, maddi olarak çok iyi bir duruma gelineceği, zenginliğin artacağı, sorunlu bir ilişkinin düzeltileceği, anne ve babanın moralinin bozulmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağı, kendi evine sahip olunacağı ve rahat bir hayata kavuşulacağı anlamına gelir.

Rüyada Tavuk Çorbası Yapmak

Gerek hava şartlarının bozulması gerekse rüya sahibinin sağlığına gereken önemi  vermemesi yüzünden bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, bu süre zarfında maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve uzak bir yere bir seyahate çıkılacağına rivayet edilir. Rüyada tavuk çorbası içmek, parçası olunan bir çalışmanın büyük bir atılım sağlayacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, yeni bir işe girileceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine ve zor beğenen ancak iş konusundaki tecrübeleri sayesinde çok aranan bir kişi ile bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada Tavuk Doğurmak

Rüyayı gören kişinin, beklemediği kadar kötü ya da garip bir olayla karşılaşacağı, kendisine yardım eden kişilerle pek istemediği ve sevmediği bir iş konusunda işbirliği yapmak zorunda kalacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına işaret eder. Rüyada tavuk doğuran birini görmek, deyim yerindeyse saç baş yolduracak bir olay yaşanacağına, bu olay yüzünden bazı kişilerle karşı karşıya gelineceğine, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada Tavuk Boku Temizlemek

İş hayatında yapılan çalışmaların ve gerçekleştirilen projelerin maddi açıdan getirisi kadar sıkıntılarının da göğüsleneceğine, bu sayede herkesin takdirinin toplanacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine tabir edilir. Uzun zamandan beri yaşanan işsizlik sona erecektir. Rüyada tavuk boku temizleyen birini görmek, çalışma hayatında çok sorun yaratan bir olay yaşanacağına, bu olayın ardından bazı rakiplerin sevineceğine, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve atılan adımların sıkıntı getireceğine alamet eder.

Rüyada Tavuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu ruh hali bireyin en zor zamanlarda dahi  alternatifler üretebilen, güçlü, metanetli ve kendine güveni tam olduğunu gösterir. Aynı zamanda çalışkanlığı ifade eder yani rüya sahibinin acizliği ya da çaresizliği hiç bir zaman kabul etmediği, çözümsüzlüğe inanmadığı ve inandıktan sonra her insanda her türlü zorluğu yenebilecek gücün mevcut olduğunu savunduğu anlamına gelir. Bu tarz rüyalar gören bireyler tembellikten hiç haz etmeyen, yarınlara dair umutlar besleyen, kendisini motive edecek kimseler dışındaki insanlardan uzak duran kimselerdir. Bu kimseler kendilerini demoralize edecek yani moralini bozacak ve onları umutsuzluğa ya da karamsarlığa sürükleyecek kişileri hayatlarında tutmayacak kadar akıllı, mantıklı ve mücadeleci kimselerdir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tavuk Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020