RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Tayin Olmak

Rüyada Tayin Olmak

Rüyada tayin olmak, rüya sahibinin işinin ve makamının garanti altında olmasına, yöneticileri tarafından çalışmalarının çok beğenilmesi dolayısıyla kendisi istediği takdirde ömrünün sonuna kadar o işte kalabileceğine, bu sayede de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına ya da yeni bir iş aramak zorunda olmayacağına işaret eder. Rüyada tayin olmak bazen de hayatın zorluklarına, yükümlülüklerin, sorumlulukların ve borçların artacağına tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Tayin Çıkması

Rüyada tayin çıkması, hayırlara yorulmaz ve rüya sahibinin bazı zaaflarına yenilerek yanlış işler yapacağına ve yanlış yollara sapacağına delalet eder. Kişi, hak yolunda mubah olmayan ve kendisini büyük bir günahkâr yapacak işlere kalkışacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Memur Olarak Atandığını Görmek

Rüyada memur olarak bir göreve atanmak ya da bir görevden diğerine atanmak, sıkıntıya, zahmete ve zorluğa işaret eder. Rüya sahibinin zor günlerden geçeceğine, bir süre mutsuzluk nedeni ile yüzünün asılıp, gözlerindeki ışığın söneceğine yorulur. Aynı zamanda da gelirin hiç kesilmemesi ve eksilmemesi sayesinde maddi anlamda rahatın yerinde olacağı manasına gelir.

Rüyada Azil Olduğunu Görmek

Çalışan bir kişinin rüyasında azil olduğunu görmesi iyidir. Kısmetin, şansın ve bahtın açık olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kazançtan yana hep bereket görecek demektir. Fakat işsiz bir kimsenin rüyasında azil olduğunu görmesi hayra alamet değildir. İşsizliğinin ve çektiği yokluğun devam edeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Memur Olmak

Rüyada memur olduğunu görmek iyi değildir. Uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüya sahibi için yeni gelir kapılarının açılmayacağı anlamına gelir. Kişi, hayatının sonuna kadar kıt kanaat geçinmek zorunda olacak ve hep darlık yaşayacaktır.

Rüyada Amir Olmak

Rüyada amir olmak, art niyetli kimselerin varlığına ve onların kem gözleri nedeni ile zaman zaman başarısızlık yaşamaya yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tayin Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020