RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Telefon Gelmesi

Rüyada Telefon Gelmesi

Rüyada telefon gelmesi, alınan güzel haberlerle içi açılmak, kara bulutları dağıtacak güzel gelişmeler yaşamak manasındadır. Çok fazla malı olan kimselerin ölmeden evvel sahip olduğu her şeyi evlatları arasında eşit şekilde paylaştıracağına, vasiyet düzenlemeye, işyerinde her an destek görmeye ve kayırılmaya yorumlanır. Gece yarısı telefon gelmesi ise hayra alamet etmez. Birinci dereceden olmayan akrabalardan birinin vefat haberine yorumlanan rüya, sonucu kısa sürede alınacak bir girişimin ya da görüşmenin de habercisidir. İş mülakatlarında etkili konuşmalar yapmaya, yarışmalarda jüriyi etkilemeye, iyi bir hatip olmaya da alamettir. Kişinin moralini yükseltecek sözler duymasına, sevineceği haberler alarak keyfinin düzeleceğine tabir edilir. Her türlü dünya malına sahip olmaya, el açıp dua edilen bir meselenin aydınlığa kavuşmasına da yorumlanır.

İçindekiler

Rüyada Telefonla Kötü Haber Gelmesi

Tersine yorumlanır ve gelecek haberin iyi, neşe veren, kişiyi mutluluktan ağlatacak olduğunu ifade eder. Sevinç içinde karşılanacak misafirlere, uzun zamandır görülmeyen eski bir dostla bir araya gelerek dertleşmeye, üstüne titreyen aile üyelerine ve kişinin her isteğini severek yerine getirecek iyi kalpli bir eşe sahip olmaya delalettir. Rüya sahibinin yaptığı işlerde çok dikkatli olduğuna, prensiplerine bağlılığı ve çalışkanlığı ile kısa sürede hedeflediği noktaya ulaşacağına da yorumlanır.

Rüyada Telefonla İyi Haber Gelmesi

Muallakta olan bir durumun, belirsiz bir sürecin nihayet sona ermesi demektir. Tamamen olmasa da, kişinin hayatında epeyce yardımı olacak maddi bir yardımın da habercisi olan rüya, evlatlarının hayatlarına katkıda bulunmak için arsa veya ev satmak, maddi hayatlarını düzene sokmaları için destek vermek demektir. Telefonun geldiği kişi tanınıyorsa, o kimse tarafından sıkıntılı bir anda savunulmaya, korunma altına alınmaya ve düşmanlara mahal verecek durumlar içine girmemeye delalet eder.

Rüyada Telefon Gelmesinin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaşamına yönelik çok önemli olduğunu düşündüğü bir mevzuda beklediği haberi temsil eder. İş başvurusu yapan, sınavlara giren, resmi makamlarda işi olan ya da mahkeme sonucu bekleyen kimselerin gördüğü bilinçaltı rüyalarından biridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Telefon Gelmesi ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020