RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Terlik Giymek

Rüyada Terlik Giymek

Rüyada terlik giymek, rüya sahibinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözmek ya da çok büyük bir işin gereken işlemleri yapmak için karayolu kullanarak bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun sonunda çok hayırlı durumlar ile karşı karşıya geleceğine ve çok büyük atılımlar yaparak çok büyük kazanç sağlayacağına işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Terlik Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki bir çalışma ya da bir sorun için karayolunu kullanarak çok hayırlı bir işe girip çok büyük ve güzel atılımlar yapacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine alamet eder. Aynı zamanda, bu yolculuğun rüyayı gören kişiyi de ruhen geliştireceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Terlik Giymek

Rüya sahibinin, kendisine çok büyük faydalar sağlayacak bir işe gireceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına delalet eder. Aile hayatında çok rahat bir döneme girildiğine ve artık tartışma ve kavgaların bir son bulup yerini sevgi ve mutluluğa bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Terlik Giymek

İş hayatında büyük parasal kayıpların yaşanacağı, sorunların ve sıkıntıların en üst düzeye çıkacağı, maddi olarak başka insanlara muhtaç olunacağı ve çok büyük belaların baş göstereceği bir döneme gidildiğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Terlik Giymek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkan bir sorundan ötürü tartışma yaşadığı, aralarında çok büyük sıkıntıların başgösterdiği ve hukuki yollara kadar ilerleyen durumların ortaya çıktığı bir kişi ile aralarındaki sorunları çözeceğine ve sıkıntıların ortadan kalkması ile daha rahat bir hayat sürüleceğine alamet edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Terlik Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020