RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Tornavida Görmek

Rüyada Tornavida Görmek

Rüyada tornavida görmek, rüya sahibinin başı sıkıştığı ya da zor duruma düştüğü zaman aradığı, her işine koşan, derdini bölüştüğü kişiye delalet eder. Ne zaman bir sıkıntıdan muzdarip olunsa, istenmeyen olayların içine düşülse ve zorlu bir yola çıkılsa haber verilecek ve destek kuvvet gibi her daim hazır insan olarak tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Tornavida İle Vida Sıkıştırmak

Rüyada tornavida ile vida sıkıştırmak, rüyayı gören kişinin, başa çıkamayacağı durumlar karşısında başkalarından yardım almasına işaret eder.

Rüyada Tornavida İle Vida Sökmek

Rüyada tornavida ile vida sökmek, yapılan işlere engel olan, saçmasapan sebeplerle sorun çıkaran ve işlerin ilerleyişini engelleyen kişilerin ve durumların hayattan çıkarılmasına ve işten uzaklaştırılmasına delalet eder.

Rüyada Pense Görmek

Rüyada pense görmek, yaşanan sorunların tüm boyutları ile ele alınmasına ve çözüme ulaşmak için birden fazla yol kullanılmasına yorumlanır.

Rüyada Pense Kullanmak

Rüyada pense kullanmak, rüya sahibinin, varlığından rahatsız olduğu bir şeyi artık hayatından çıkarması gerektiğine, birçok sorunun bu şeyden ya da bu kişiden kaynaklandığına delalet eder.

Rüyada Keser Görmek

Rüyada keser görmek,  var olan durumun devam etmesini sağlamaya ve aile üyelerinden birinin rüyayı gören kişiye yapacağı işlerde destek vermesine delalet eder.  Aynı zamanda, yapılacak bir işin, rüya sahibinin istekleri doğrultusunda son bulmasına yorumlanır.

Rüyada Çekiç Görmek

Rüyada çekiç görmek, rüya sahibi için gerek görüldüğünde çağrılan, yokluğu fark edilmeyen arkadaşa ve hayırlı kazanç sahibi insanlara delalet eder. Her şey iyi giderken birden rüya sahibinin ve ailesinin karşısına çıkan geçici endişe ve korkuya işaret eder.

Rüyada Çekiç Sesi Duymak

Rüyada çekiç sesi duymak, iş ile ilgili hesapta olmayan bir toplantı için rüyayı gören kişiye gönderilen davetiyeye delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tornavida Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020