RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfli görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok karışık olaylar ve çok sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine alamet eder. Dünya nimetlerine kapılıp bu uğurda her şeyi göze alan, hileden, üç kâğıtçılıktan ve dolandırıcılıktan çekinmeyen ve çok günah işleyen bir kişiyle karşılaşacağına rivayet edilir.

İçindekiler

Rüyada Üç Harfli ile İlişkiye Girmek

Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı, sorunlu ve kendisini ruhsal olarak çok kötü durumlara sokan ve çok rahatsız olmasına sebep olan durumlardan kurtulacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, yaşadığı talihsizliklerden kırılacağına ve çok zarara uğradığı insanlardan uzaklaşacağına tabir eder.

Rüyada Üç Harfli Öldürmek

İş hayatında dolandırıcılık yapan, insanların gözünün yaşına bakmayan, çok büyük ve acımasızca kötülükler yapmış bir kişiye, rüya sahibinin istemeden yardım elini uzatacağına ve bir sıkıntısını çözmesinde yardımcı olarak o kişiyi kurtaracağına işaret eder.

Rüyada Üç Harfli Musallat Olduğunu Görmek

Dolandırıcı ve hilekâr kişinin, rüya sahibine karşı her fırsatta bir yalan söyleyeceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına alamet eder.

Rüyada Üç Harfli Hissetmek

Rüya sahibinin, zamanını insanları dolandırmak ile geçiren bir kişinin başka insanlara yaptığı kötülükleri eş, dost ya da akrabalarından işiteceğine ve haber alacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına delalet eder.

Rüyada Üç Harflilerle Uğraşmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı bir sorundan ötürü zarara uğrayacağına ve bu zararı ödeyerek kurtulmaya çalışacağına tabir eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Üç Harfli Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020