RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Uyarmak

Rüyada Uyarmak

Rüyada uyarmak, kişiye karşı hatalı davranışlarda bulunacak veya hakkında gıybet yaptığı ortaya çıkacak olan bir arkadaşın can sıkıntısına neden olması şeklinde yorumlanır. Rüyada aile içinden birini uyarmak ise çocukları olan kişilerin aile üyelerine karşı daha adaletli davranacağını, onların maddi rahatını gözetecek şekilde çalışacağını ve elde edeceği gücü onların da rahatını sağlayacak şekilde kullanacağını ifade eder. Uyarmak genel olarak kendisine yapılan kötülükleri görmek, olayların farkına varmak ve yanlışlara karşı sessiz tavrını bozmak, ses çıkarmak, karşı çıkmak ve hakkını aramak şeklinde yorumlanır. Kişinin beklentilerine uygun şekilde hareket etmesinin yanı sıra dürüstlüğünden asla ödün vermeden yaşayacağını, bu durumdan rahatsız olan kişilerle çatışmalar yaşasa da uzun vadede kazanan kişi olacağını da bildirir.

İçindekiler

Rüyada Eşini Uyarmak

Evli kişilerin eşlerini uyardıklarını görmeleri, şüpheler içinde kalacakları bazı olaylar yaşayacaklarını ve eşleri ile aralarında gerginlikler çıkacağını işaret eder. Eşinin kendisine yaptığı bir hatayı affetmek şeklinde de yorumlanan rüya aldatılmanın veya yalan söylenilen bir durumun ortaya çıkması sonucunda kişinin yaşayacağını büyük bir sıkıntının da işaretidir. Bekar kişilerin bu rüyayı görmeleri ise hayatlarına girecek olan kişilere karşı dikkatli davranmaları ve hemen güvenmemeleri konusunda bir uyarıdır.

Rüyada Çocuğunu Uyarmak

Koruma duygusunun güçlendiği bir dönemde olan rüya sahibinin aşırı otoriter ve baskıcı bir tutum içinde olması nedeniyle aile içinde karşı çıkılacak bir durumla karşılaşacağını, sorumluluklarını aşırı derecede ciddiye almak yüzünden hayatın keyifli yanlarının fakrına varamamak şeklinde yorumlanır. Gerçek hayatta çocuğu olan kişiler için onların yaşayacağı bazı eğitim problemleri nedeni ile çözüm arayışı içine girileceğinin de alameti olarak görülmelidir.

Rüyada Uyarmanın Psikolojik Yorumu

Kin duygusu ile yaşayan ve kendisine kötülük yapan kişi veya kişilerin yeniden tehdit oluşturduğunun düşünülmesi sonucunda kendi içinde tedbir almak isteyen kişilerin, aşırı şüpheci davranışlarda bulunduğu ve öfke duyulan kimselere karşı her an tetikte kaldığını bildiren bir semboldür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Uyarmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020