RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada yemek yapmak, rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olmasına ve mutluluk içinde geçecek bir hayata delalet eder. Helal rızık, bol kazanç, pek çok karlı iş ve onlarca fırsat kapısı anlamına gelir. Rüya sahibi hiç aşsız ve ekmeksiz kalmaz, malından ve ekmeğinden herkese yedirir. Gönlü ve eli boldur. Bu nedenle hayır ihtiyacı olanlara, düşkünlere ve garibanlara yapıp yedirmeye bayılır. Rüyada yemek yapmak en güzel şeylere sahip olunacağını haber eder. Rüya sahibi için gönül işinden de mutluluk yakalamaya tabir edilir. Hayırlı bir gönül işi ile mutlu bir yuva sahibi olacak, en büyük huzuru eşinde ve çocuklarında bulacaktır.

İçindekiler

Rüyada Yemek Hazırlamak

Bol kazanç elde edecek fırsatlar yakalamak anlamına gelir. Rüyasında yemek hazırladığını gören kişinin işleri daima yolunda gidecektir ve hak yolundan hiç şaşmayacaktır. Rüyasında yemek hazırladığını gören kişinin Allah hep yanındadır derler.

Rüyada Yemek Vermek

Hayırlı işlerin yaşanması ve mutlulukların en güzelinin tadılması anlamına gelir. Rüyasında yemek verdiğini gören kişinin iyi şansı hiç kendisini bırakmaz, gittiği her yerde rızkını çıkarır ve mutlu olur.

Rüyada Yemek Dağıtmak

Sonu hayır olacak ve herkese mutluluk getirecek bir iş için bir araya gelip, karar vermeye ve uzlaşmaya yorulur. Rüya sahibi birkaç kişi ile ortak olarak hareket ettiği bir işten karlı çıkacak ve ortaklığı uzun süre devam ettirecektir.

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada yemek yemek tek şekilde tabir edilmez. Rüyasında tabakla yemek yediğini gören kişinin tok gözlü olduğu ve kaderine razı geldiği yorumu yapılır. Rüya sahibi tek başına yemek yediğini görürse, iyi gününde çevresi insan doluyken zor zamanlarında yanında kimse olmayacağı anlamına gelir. Bir masada kalabalık içinde yenen yemek yardım sever kişiye tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemek Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020